کلک دختر سی ساله برای ازدواج رو شد

کلک دختر سی ساله برای ازدواج رو شد

کلک دختر سی ساله برای ازدواج رو شد

پسر 18 ساله ای که رابطه ی عاشقانه با دختر 30 ساله برقرار  کرده بود تصور نمیکرد در دام دختر افتاده باشد ! به گزارش یک پارس شکایت یک دختر از پسری 18 ساله به اتهام تجاوز جنسی ، ماجراساز شد. ماجرا ازین قرار بود که دخترجواني که براي ازدواج با پسر مورد علاقه‌اش، پليس و بازپرس جنايي را فريب داده بود، روانه بازداشتگاه شد. اين دختر در دادسرا ادعا کرد که پسر مورد علاقه‌اش به همراه دوستش به او تجاوز کرده است.دخترجواني که براي ازدواج با پسر مورد علاقه‌اش، پليس و بازپرس جنايي را فريب داده بود، روانه بازداشتگاه شد. اين دختر در دادسرا ادعا کرد که پسر مورد علاقه‌اش به همراه دوستش به او تجاوز کرده است.

 

چند روز پيش وقتي دختر جواني سراسيمه به پليس مراجعه و از دو متجاوز شکايت کرد، پليس و بازپرس جنايي نمي‌دانست که با چه ادعاي دروغيني روبه‌رو هستند. اين دختر 30ساله درحالي که سعي مي‌کرد خودش را وحشت‌زده نشان دهد، در شکايت خود به ماموران گفت: «چند وقتي مي‌شد که از طريق تلگرام با پسرجواني آشنا شدم. او مي‌گفت عاشقم شده و قصد ازدواج با من را دارد. براي همين کم‌کم به او علاقه‌مند شدم و با هم قرار ملاقات گذاشتيم.

 

بار اول با هم ملاقات کرديم و بعد از آن ارتباطمان بيشتر شد تا جايي که براي بار دوم با هم قرار ملاقات گذاشتيم اما اين‌بار صادق حرکات و رفتار مرموزي داشت. مثل هميشه نبود و حرکات غيرعادي مي‌کرد. ما با هم به رستوران رفتيم که متوجه شدم يک شيشه مشروب با خودش آورده است. او همانجا از من خواست که به خانه‌اش بروم. خيلي ترسيده بودم و مخالفت کردم ولي او ناگهان چاقويي از جيبش بيرون آورد و گفت: اگر همراهش نروم مرا به قتل مي‌رساند.

 

سعي کردم مقاومت کنم ولي فايده‌اي نداشت. او مرا با زور به خانه‌شان برد. وقتي به آن‌جا رسيديم، ديدم که يکي ديگر از دوستانش هم درخانه است. اين دونفر مرا مورد آزار و اذيت قرار دادند و بعد از آن در خيابان رهايم کردند.» با اعلام اين شکايت بلافاصله موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت و تلاش در اين رابطه آغاز شد. دختر جوان با راهنمايي‌هايش ماموران پليس را به متهم اصلي اين پرونده نزديک کرد و درنهايت پسر 18ساله خيلي زود در دام پليس گرفتار شد.

 

او بلافاصله تحت بازجويي قرار گرفت اما جرم خود را انکار کرد. پسرجوان درحالي‌ که به‌ شدت از دستگيري و اتهام خود شوکه شده بود، در بازجويي‌ها به ماموران پليس گفت: «من با اين دختر از طريق تلگرام آشنا شدم و مدتي با هم در ارتباط بوديم ولي اين دختر اصرار داشت که با او ازدواج کنم، من هم که اصلا شرايط ازدواج را نداشتم، تصميم گرفتم براي هميشه ارتباطم را با او قطع کنم ولي اين دختر اصرار داشت که اين ارتباط را تمام نکنيم تا اين‌که من به‌طور کل او را از زندگي‌ام حذف کردم. براي همين تصور مي‌کنم او براي انتقام دست به چنين کاري زده باشد.» با اين اظهارات دخترجوان باز هم بر شکايت خود اصرار داشت.

 

او درمقابل قاضي سيفي بازپرس شعبه چهارم دادسراي جنايي تهران نيز بار ديگر شکايت خود را مطرح کرد و گفت که درمقابل گرفتن 20‌ميليون تومان پول، از اين شکايت صرف‌نظر مي‌کند. اين درحالي بود که پسرجوان همچنان اصرار بر بي‌گناهي خود داشت. بنابراين قاضي سيفي دستور بررسي ازسوي پزشکي قانوني را صادر کرد تا اين‌که درنهايت صبح ديروز اين دخترجوان ناگهان شروع به اشک ريختن کرد و در مقابل بازپرس راز يک سناريوي ساختگي را مطرح کرد. او گفت: «من به دروغ چنين شکايتي را مطرح کردم. از آنجايي که عاشق صادق شده بودم و مي‌خواستم با او ازدواج کنم، تصميم گرفتم از اين طريق او را مجبور به چنين کاري کنم.

 

صادق مي‌خواست ارتباطش با من را قطع کند. هرچه گريه و التماس کردم، فايده‌اي نداشت. او اصرار بر پايان اين رابطه داشت. براي همين من که ديگر راهي براي ازدواج با او نمي‌ديدم، تصميم گرفتم به دروغ چنين شکايتي را مطرح کنم تا شايد صادق هم کوتاه بيايد و با من ازدواج کند. نمي‌دانستم که موضوع تا اين‌جا پيش مي‌رود و دست من رو مي‌شود.

 

الان هم از اينکار خيلي پشيمانم.» بنابراين با اين اظهارات عجيب دختر جوان، دستور آزادي متهم دستگير شده، صادر شد اما قاضي سيفي نيز دخترجوان را به مدت 4ساعت به خاطر فريب ماموران و شکايت دروغ، روانه بازداشتگاه کرد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.