دسته‌ها
تازه های روانشناسی

جهزیه خانم بازیگر در اینستاگرام + عکس

گلاره عباسی، متولد 1362 در تهران است و فارغ التحصیل رشته معماری که در دانشگاه هنر خوانده است و از سال 82 وارد عرصه بازیگری شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، وی طی مصاحبه ای که با مجله‌ی خانواده ی سبز داشت،نظر خود را درباره ازدواج اینگونه توضیح داد: ازدواج کردن و تشکیل خانواده دادن خیلی خوب است به شرط اینکه انتخاب آدم درست باشد.

گلاره عباسی همچنین درباره ی ازدواج خود گفت: این مرحله از زندگی را به خدا واگذار کرده و منتظر است تا قسمت خود سر برسد و اما حالا قسمت او بالاخره فرا رسیده و در تاریخ 25 تیر 1394 در روز آخرین پنج شنبه ی ماه مبارک و پر خیر و برکت رمضان این پیوند آسمانی را با آقای « ادیب راد » بسته است.
وی هم اکنون درگیر خرید جهیزیه است و تصاویر خریدهایش را در اینستاگرام به اشتراک می گذارد.

اولین های خانه ی ما”…..من و بی خوابی از شوق خرید های كوچك و بهانه های زیبای خوشبختی این روزهای من …دلتون شاد و دعای خیرتون مثل همیشه بدرقه راه من …

اولين گلدان خانه ما ….اين عكس را گرفتم كه براي همسر جان بفرستم كه ديدم عكس كودكی هم به زور خودشو در عكس جا داده و دوست داشتم برای شما هم بگذارم .كودكی من و گلدان امروزم….بدی كيفيت عكس هم مربوط به ويروس سرماخوردگی امروز منه شما مواظب خودتون باشيد.

خوشحالم كه امروز با سليقه اين جمع مهربان يك يادگاری ماندگار به “خانه ما”اضافه شد. يك خاطره  شيرين از شيراز و برنامه خوشا شيراز.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *