این دو زن و مرد دزد را بشناسید+ عکس

پلیس پایتخت تصاویر دو جیب بر حرفه‌ای پایتخت را جهت شناسایی مالباختگان تهرانی منتشر کرد.
مأموران کلانتری ۱۱۷ جوادیه در حسن گشت زنی در خیابان صابونیان به یک آقا و خانم که با مشاهده مأمورین قصد ترک محل را داشتند ، مشکوک و آنها را جهت بررسی های بیشتر به کلانتری منتقل کردند .
با انتقال این دو به کلانتری و در بازرسی از آنها ، چندین گوشی تلفن همراه بهمراه مدارک شناسایی و عابر بانک های متعلق به سایر افراد کشف شد ؛ با شناسایی مالک تعدادی از مدارک شناسایی و تماس مأموران مشخص شد که تمامی آنها به شیوه جیب بری مورد سرقت اموال و مدارک شناسایی قرار گرفته اند.
زن و مرد جیب بر را شناسایی کنید +عکس
پرونده در اداره هفدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ:
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع جیب بری و به دستور بازپرس شعبه هفتم دادسرای ناحیه ۳۴ تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره هفدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .
تحقیقات پلیسی:
با انتقال دو متهم بنام های “شهین . م” ( ۵۷ ساله ) و “میثم . الف” ( ۳۲ ساله ) به اداره هفدهم پلیس آگاهی و در همان تحقیقات اولیه مشخص شد که شهین یکی از مجرمین سابقه دار در زمینه جیب بری است که از سال ۱۳۶۶ تاکنون بارها به اتهام سرقت به شیوه جیب بری در تهران و دیگر شهرهای کشور روانه زندان شده و برابر سوابق بدست آمده ، آخرین بار در مورخه ۹۳/۵/۲۶ دستگیر و به دهها فقره جیب بری اعتراف نموده که پس از گذشت مدت کوتاهی مجددا از زندان آزاد شده است.
در ادامه مشخص شد که شهین و میثم از بستگان نزدیک یکدیگر هستند که با تشکیل گروه دو نفره اقدام به انجام سرقت به شیوه جیب بری از مراجعه کنندگان به مراکز تجاری تهران بویژه در محدوده “بازار شوش” ، “نازی آباد” و “بازار تهران” کرده اند ؛ بنا بر اعترافات بدست آمده از این دو متهم ، شیوه و شگرد سرقت های آنها به این شیوه بوده که میثم تحت عنوان “سیاه کن” به مالباختگان نزدیک و به بهانه های مختلف با آنها شروع به صحبت کرده و نهایتا شهین با توجه به مهارت بالا در انجام جیب بری سرقت ها را انجام داده است .
زن و مرد جیب بر را شناسایی کنید +عکس
سرهنگ کارآگاه داوود فـرد ، معاون مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : با توجه به شناسایی تعدادی از مالباختگان و اعتراف صریح متهمین به دهها فقره سرقت به شیوه جیب بری و به جهت شناسایی سایر جرایم ارتکابی متهمین و مالباختگان ، دستور انتشار بدون پوشش تصویر هر دو متهم از سوی مقام محترم قضایی صادر شده است ؛ لذا از کلیه شکات و مالباختگانی که موفق به شناسایی تصویر متهم شدند ، دعوت می شود تا جهت پیگیری شکایات خود به اداره هفدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در خیابان وحدت اسلامی مراجعه نمایند .

 

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.