زن 19 ساله همسر 67 ساله اش را کشت

زن ۱۹ ساله اي که در پي اختلافات خانوادگي، همسر ۶۷ ساله اش را به قتل رسانده و جسد او را به آتش کشيده بود با اعلام رضايت اولياي دم، از زندان آزاد شد.

متهم اين پرونده جنايي که امور خدماتي منزل پيرمردي را در منطقه احمدآباد مشهد به عهده داشت پس از مرگ همسر پيرمرد به عقد موقت وي درآمد، اما طولي نکشيد که اختلافات ميان وي و همسر ۶۷ ساله اش آغاز شد تا اين که حدود ۳ سال قبل، زن جوان که مهتاب نام دارد، همسرش را به قتل رساند و جسد او را داخل يک چمدان مسافرتي بزرگ قرار داد و با خودرو کرايه اي به سمت جاده چناران برد.

او سپس جسد را زير يک پل به آتش کشيد و به مشهد بازگشت. راننده آژانس که از اين ماجرا ترسيده بود با حضور در کلانتري احمدآباد راز اين جنايت را فاش کرد و زن متهم به قتل، با صدور دستورات ويژه اي از سوي قاضي موحدي راد (قاضي ويژه قتل عمد در زمان حادثه) دستگير شد و به صراحت ارتکاب قتل را پذيرفت اما در حالي که اين پرونده جنايي مراحل قانوني خود را طي مي کرد اولياي دم که در خارج از کشور ساکن بودند از خونخواهي وي گذشتند و بدين ترتيب قضات دادگاه کيفري استان خراسان رضوي پس از برگزاري چندين جلسه محاکمه، وي را از جنبه عمومي جرم به تحمل ۳ سال زندان محکوم کردند که متهم پس از گذراندن دوران محکوميت خود از زندان آزاد شد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.