تحصن دانشجويان بورسيه تا فردا صبح ادامه دارد

image

سخنگوی دانشجویان بورسیه با تأکید بر ادامه تحصن این دانشجویان تا فردا مقابل دفتر رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: در طی این مدت فشارهای روحی زیادی را تحمل کرده‌ایم و حتی خانواده‌هایمان نیز در صورت لزوم به این تحصن اضافه خواهند شد.
تحصن دانشجویان بورسیه تا صبح ادامه دارد
به گزارش افکارخبر، سید مجتبی حسینی سخنگوی دانشجویان بورسیه با تأکید بر اینکه به تحصن خود مقابل دفتر رئیس سازمان امور دانشجویان ادامه خواهیم داد، گفت: از صبح تا کنون صدیقی رئیس سازمان امور دانشجویان به دفتر کار خود مراجعه نکرده است.

وی با بیان اینکه دانشجویان بورسیه برای احقاق حقوق پایمال شده خود از ساعت ۱۱صبح امروز مقابل دفتر رئیس سازمان امور دانشجویان تحصن کرده اند، خاطرنشان کرد: تا زمانی که به حق قانونی خود نرسیم از جای خود تکان نخواهند خورد.

حسینی افزود: در طی این مدت فشارهای روحی زیادی را تحمل کرده‌ایم و حتی خانواده‌هایمان نیز در صورت لزوم به این تحصن اضافه خواهند شد.

وی با تأکید بر اینکه دانشجویان بورسیه ۱۸ ماه است که دارند بی قانونی‌های سازمان امور دانشجویان را تحمل می‌کنند، گفت: شب حتما هستیم و تحصن را ادامه می‌دهیم.

سخنگوی دانشجویان بورسیه خاطرنشان کرد: از ساعت ۱۱ تا کنون هیچ واکنشی از سوی مسئولان سازمان امور دانشجویان و وزارت علوم ندیده‌ایم ضمن اینکه برخورد کارکنان سازمان امور دانشجویان نیز اصلا مناسب نیست، اجازه نمی‌دهند که از تحصن عکس بگیریم و حضورمان را تکذیب می‌کنند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.