دربستى در پايتخت ممنوع اعلام شد!

image

معاون نظارت بر امور مناطق سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: در حال حاضر بالغ بر ۳۲ هزار تاکسی خطی در شهر تهران وجود دارد که با توجه به ظرفیت خطوط، این تاکسی‌ها نسبت به جا به جایی مسافران اقدام می‌کنند.

وی در ادامه افزود: غیر از تاکسی خطی که در یک مبدا و مقصد تردد می‌کنند سایر تاکسی‌ها می‌توانند در بست سوار کنند، اما در صورتی که تاکسی خطی در زمان شیفت کاری مسافر دربستی سوار کنند برخورد جدی با این رانندگان خواهد شد.

اسماعیل بیگی عنوان کرد: گاهاً مطرح می‌شود که در زمان بارش برف یا باران تاکسی‌های خطی فقط دربست سوار می‌کنند که این موضوع مورد تایید ما نیست چرا که در شرایط نامساعد هوا به دلیل افزایش ترافیک و افزایش زمان سفر خدمات رسانی به شهروندان کند می‌شود ضمن آنکه ما نمی‌توانیم خارج از ظرفیت خطی تاکسی اضافه کنیم چرا که منجر به بیکار شدن عده‌ای از تاکسیرانان می‌شود که نتیجه آن کاهش درآمدهایشان است.

وی در پایان بیان کرد: تیم بازرسی به صورت مستند مسیر صادقیه تا ونک را در شرایط جوی آرام ظرف ۴۵ دقیقه طی کرده، اما در زمان برفی این زمان به ۲:۲۰ دقیقه افزایش یافته است به همین دلیل در شرایط نامساعد جوی امر خدمات رسانی به شهروندان را به یک سوم می‌رساند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.