صدا و سيما به جوانى على ضياء رحم كند

image

پرویز مظلومی با اشاره به تعطیلات مجدد رقابت های لیگ برتر به خاطر بازیهای تیم ملی گفت: این وقفه روی همه تیم‌ها تاثیر می‌گذارد. وقتی در ۷-۸ روز چند بازی انجام می‌دهیم به بازیکنان هم آسیب می‌زند و به یک باره به تعطیلی ۲۰ روزه می‌رویم.

وی افزود: به نظر کی‌روش احترام گذاشتم اما تعطیلی لیگ خیلی سخت است و بازیکنان را تمرین‌زده می‌کند. با اتفاقات اخیر تیم ما پنج بازیکن اصلی اش را در اختیار نخواهد داشت و نمی شود با این شرایط کار تاکتیکی کرد. سه بازیکن ما با تیم امید رفته و دو نفر هم در اردوی بزرگسالان حضور خواهند داشت و سه روز قبل از مسابقه هم آنها را به ما تحویل می‌دهند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال با تاکید بر اینکه هیچ همکاری با باشگاه‌ها انجام نمی‌شود و هوای تیم‌ها را ندارند یک پرسش که مطرح کرد که به نظر می رسد روی سخنش با کارلوس کی روش است: بازی با گوآم ۲۰ روز تعطیلی نمی‌خواهد؟ شب مسابقه هم تیم را به اردو ببریم ۴-۵ گل به گوام می‌زنیم!

مظلومی به دفاع از رحمتی نیز پرداخت و گفت: همه مربیان و کارشناسان می‌گویند که رحمتی بهترین دروازه‌بان ایران بوده و جایش در تیم ملی خالی است. تعجب می‌کنم که چرا به تیم ملی دعوت نمی‌شود. فکر می‌کنم در این میان لجبازی وجود دارد و کی‌روش خودش بهتر می‌داند. امیدوارم او روزی برگردد. هر بازیکنی اشتباه می‌کند و ما مربیان به عنوان معلم باید آنها را راهنمایی کنیم.

پرویز مظلومی در پایان صحبت هایش با برنامه ورزش و مردم در مورد بخشش علی ضیاء مجری تلویزیون و اتفاقاتی که بعد از دربی در مورد این مجری رخ داد گفت: از همه هواداران و مردم می‌خواهم که اگر به من و استقلال احترام می‌گذارند این مسئله را تمام کنند و صدا و سیما هم به جوانی این مجری رحم کند و او را ببخشد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.