رابطه جنسی، خانم ها را زیبا تر می کند

 

۱-  سکس، خانم ها را زیبا تر می کند. هنگام سکس میزان استروژن (هورمن زنانگی) در خانم ها دو برابر می شود این افزایش باعث می شود آنها موهایی براق تر و پوست نرم تری داشته باشند. به گفته پاتی بریتون متخصص امور جنسی: «استروژن سرچشمهِ جوانی در خانم هاست». افزایش گردش خون در بدن (که از اثرات داشتن رابطه فیزیکی است) نیز باعث سرخی لب ها و گونه ها درخانم ها می شود.

۲ – عمل جنسی باعث ترشح هورمون سراتونین و DHEA می شود که دوای افسردگی است. هورمون های فوق تنظیم کننده حس روحی و روانی هستند. شادابی بعد از آمیزش، تاثیر مستقیمی در پوست صورت زنان خواهد داشت.

۳ – برانگیخته شدن حس جنسی مصادف با افزایش ۲۵ درصدی سایز پستان خانم ها به طور طبیعی است.

۴ – سکس داشتن یک یا دو بار در هفته باعث افزایش نوعی پادتن در خون شما می شود و در نتیجه سیستم دفاعی بدن شما را تقویت می کند. در نتیجه احتمال اینکه شما سرما بخورید کم می شود. سکس همچنین فشار خون را پایین می آورد و باعث می شود از فشار روحی کمتری برخوردار باشید.

۵ –  میزان اسپرم خروجی از بدن آقایان به طور متوسط پانزده کالری دارد و پروتئین آن به اندازه پروتئین سفیده ی تخم مرغ است. اسپرم حاوی ویتامین C، کلسیوم، منیزیم، پتاسیم، ویتامین B-12، و زینک (روی) می باشد.

نوع تغذیه آقایان نیز بر روی ساختار اسپرم تاثیر می گذارد. لبنیات به دلیل میزان بالای باکتری شان اسپرم را چسبناک تر می کنند. میوه های شیرین مانند هندوانه و آناناس اسپرم را رقیق تر، و میوه های اسیدی مانند آلو مزه آن را شیرین تر می کنند. گوشت و ماهی می توانند اسپرم را غلیظ تر کنند، و همچنین نوشیدنی هایی مانند قهوه و آب جو، طعم اسپرم را تلخ می کنند.

۶-  قرص ها ی پیشگیری از حاملگی، بر سلیقه ی خانم ها نسبت به آقایان تاثیر دارد. اگر چه قرص های پیشگیری از حاملگی کمک شایانی در ایجاد روابط فیزیکی می کنند، ولی به نظر می رسد می توانند تاثیراتی بر زندگی جنسی خانم ها هم داشته باشند. خانم هایی که به طور مرتب از این قرص ها استفاده می کنند، ترجیح می دهند شریک زندگی شان مردی کمتر جذاب باشد که از لحاظ جنسی نیز خیلی کارآمد نیست، چون احتمال پایه گذاری یک رابطه ی بلند مدت با این آقایان بیشتر است. اگر چه این خانم ها از لحاظ جنسی خشنود نخواهند بود، ولی جنبه های دیگر رابطه شان آنها را خوشحال می کند. در ضمن خانم هایی که از قرص های پیشگیری استفاده می کردند به طور متوسط دو سال بیشتر در یک رابطه باقی می ماندند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.