چرا سخنرانی سردار سلیمانی لغو شد؟

نماینده ولی‌فقیه در سپاه قدس با اشاره به یک خبر کذب تحت عنوان «لغو سخنرانی سردار سلیمانی در دانشگاه» توضیحاتی داد، او گفت: به‌خلاف تعدد دعوت‌های دانشجویان، ایشان از ابتدا برنامه‌ای برای حضور در دانشگاه در روز ۱۶ آذر نداشته‌اند.
حجت‌الاسلام و المسلمین علی شیرازی، نماینده ولی‌فقیه در سپاه قدس، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم، با اشاره به شایعات اخیر درباره سردار سلیمانی گفت: اخیراً در برخی از سایت‌ها شایعاتی مبنی بر حضور ایشان برای سخنرانی در روز 16 آذر ماه روز دانشجو، مطرح شد که کذب است.
وی ادامه داد: سردار سلیمانی اصلاً بنا نبوده که در دانشگاهی سخنرانی کند و این خبر هم مانند دیگر خبرهایی است که به‌صورت شایعه یا دروغ در روزهای اخیر منتشر می‌شود. چندی پیش هم برخی شایعه درست کردند و گفتند که او به شهادت رسیده و یا مجروح شده است، اما به‌کوری چشم دشمنان، سردار سلیمانی سالم است و این‌قدر میان مردم محبوبیت دارد که همه جناح‌ها او را دوست دارند. اگر بنا بر حضور در مراسمی هم باشد، هیچ‌کس نمی‌تواند مانع این حضور شود.
حجت الاسلام والمسلمین شیرازی تأکید کرد: با توجه به اینکه این مسئله درباره روز دانشجو مطرح شده بود، باید گفت که دانشجویان از طیف‌های مختلف نیز علاقه‌مند به شنیدن سخنان سردار در دانشگاه بودند، اما به‌خلاف تعدد دعوت‌ها، ایشان برنامه‌ای برای حضور در این ایام نداشتند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.