دسته‌ها
اخبار روز

ترامپ منفور، حتی میان حیوانات + عکس

انتشار تصاویر حمله عقاب سرسفید آمریکایی به «دونالد ترامپ» جنجال آفرین شد.

به گزارش یک پارس نامزد جنجالی جمهوری خواه انتخابات آمریکا که مشغول تهیه فیلم تبلیغاتی در دفترش بود مورد حمله عقاب سر سفید نمادآمریکا قرار گرفت.

انتشار تصاویر این فیلم تبلیغاتی جنجال گسترده‌ای در میان مخاطبان ایجاد کرده است و بسیاری از پایگاه‌های خبری و مجازی با اشاره به سخنان جنجالی اخیر ترامپ درباره مسلمانان نوشتند ترامپ علاوه بر اینکه در میان مردم به چهره‌ای منفور بدل شده است، حیوانات نیز از این چهره منفور دل خوشی ندارند.

ترامپ که از حزب جمهوری خواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ آمریکا شده اظهارات جنجال برانگیزی در خصوص مسلمانان و پناهجویان کرده است.

وی گفته بود نباید هیچ مسلمانی را به آمریکا راه داد.

ترامپ پیش‌تر نیز در ۱۹نوامبر (۲۸ آبان) با موضع گیری علیه مسلمانان ثبت اطلاعات مسلمانانی را که به خاک آمریکا وارد می‌شوند، خواستار شده بود و دو روز بعد از آن نیز نظارت بر مساجد در آمریکا و تعطیلی برخی از آن‌ها را درخواست کرد. وی همچنین مدعی شده بود در حملات یازده سپتامبر و هنگام فرو ریختن برج‌های دوقلوی مرکز تجارت جهانی در نیویورک هزاران مسلمان در نیوجرسی شادمانی می‌کرده‌اند.

سخنان وی واکنش‌های متفاوتی در پی داشته و برخی از آن‌ها مقام‌های رسمی واشنگتن را واداشته است که به طور علنی نسبت به رویکردهای وی موضع گیری کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *