كشف جسد كفن‌پيچ يك زن كنار باغ انگور

جسد كفن‌پيچ زن جواني حوالي يكي از باغ‌هاي انگور در جنوب تهران كشف شد.

به گزارشیک پارس به نقل از جوان، ساعت 6 و 40 دقيقه صبح روز چهارشنبه، قاضي مدير روستا، بازپرس ويژه قتل دادسراي جنايي تهران با تماس مأموران كلانتري 153 شهرك وليعصر از كشف جسد زن جواني در خيابان عمراني بعد از بلوار الغدير باخبر شد.

لحظاتي بعد بازپرس همراه كارآگاهان اداره دهم پليس آگاهي در محل حادثه كه كنار باغ انگوري بود، حاضر شد. تيم جنايي در محل حادثه با جسد زني ناشناس حدوداً 35 ساله كه داخل پارچه‌‌اي سفيد پيچیده و داخل جوي آبي انداخته شده بود، روبه‌رو شدند.

مأموران پليس وقتي پارچه آغشته به خون را كنار زدند، دريافتند مقتول بر اثر اصابت جسم سختي به سرش به قتل رسيده است. تيم پزشكي قانوني هم در نخستين معاينات در محل حادثه اعلام كرد زن جوان كمتر از 24 ساعت قبل فوت كرده است.

مرد جواني كه موضوع را به پليس خبر داده بود، گفت: من كارگرم و هر روز صبح از اين محل عبور مي‌كنم. دقايقي قبل در حال عبور از خيابان بودم كه جسم پارچه‌پيچي نظرم را به خودش جلب كرد. پس از اين كنجكاو شدم و نزديك جسم مشكوك رفتم كه ديدم جسم خوني شبيه به جسد انسان داخل پارچه پيچيده شده است، بلافاصله موضوع را به پليس خبر دادم.

بررسي‌هاي ميداني پليس نشان داد مقتول در مكان ديگري به قتل رسيده و عامل يا عاملان آن، جسد را به اين مكان انتقال داده و از محل گريخته‌اند.

همزمان با ادامه تحقيقات درباره اين حادثه، جسد به دستور بازپرس براي انجام آزمايش‌هاي لازم و مشخص شدن هويت آن به پزشكي قانوني فرستاده شد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.