جزییات حادثه پیش آمده برای مرتضی طلایی

معاون اجتماعی و اجتماعی شهرداری تهران جزییات آتش سوزی در منزل مرتضی طلایی را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حجت الاسلام امرودی (معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران) درباره آخرین وضعیت حال جسمانی مرتضی طلایی که از صبح امروز به دلیل سوختگی ناشی از نشت گاز در بیمارستان چمران بستری شده است، اظهارداشت: در حال حاضر ملاقات آقای طلایی بودیم و در حال استراحت بودند از پزشکان در خصوص اوضاع احوال وی سوال کردم و اعلام کردند که تحت مراقبت هستند و حالشان رو به بهبود است.

وی افزود: اقای طلایی در حال حاضر در BICU بستری و ممنوع الملاقات هستند.

معاون اجتماعی شهرداری تهران در تشریح حادثه پیش آمده برای مرتضی طلایی گفت: صبح امروز براساس نشت گاز، حادثه ای در منزل وی رخ می دهد و آقای طلایی برای نجات نزدیکانشان خودشان را درگیر می کند و بیشترین حادثه برای ایشان به وجود می آید و سایر اعضای خانواده در سلامت کامل به سر می برند.

امرودی با اشاره به اینکه پزشکان عمق سوختگی آقای طلایی را 18 درصد اعلام کردند گفت: بخش عمده ای از بدن و صورت وی دچار سوختگی شده است.

با توجه به اینکه آقای طلایی از جانبازان دفاع مقدس هستند و شیمیایی شدند آثار سوختگی وارد ریه ایشان شده و این موضوع برای ما نگرانی ایجاد کرده است البته پزشکان در حال مطالعه و مورد بررسی هستند و سعی کرده اند این وضعیت را کنترل کنند و امیدوارم با دعای خیر مردم حال ایشان بهبود یابد.

امرودی بر این موضوع تاکید کرد که آقای طلایی به کما نرفته و پزشکان داروهای بیهوشی را به وی تزریق کرده اند.

وی در پایان گفت: در حال حاضر آقای طلایی ممنوع الملاقات هستند و خواهش می کنم مردم به بیمارستان مراجعه نکنند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.