مهریه عجیب یک افغانی برای دخترش:یک دست و پای داماد

چندی پیش مرد افغانستانی با مراجعه به دادسرای جنایی تهران مدعی شد که دو دختر جوانش مدت زمانیست که از خانه خارج شده‌اند و به منزلشان برنگشته‌اند، این مرد میانسال در ادامه اظهاراتش به قاضی سهرابی، بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی تهران گفت: یکی از دخترانم قصد ازدواج با پسری را دارد و من گمان می‌کنم این پسر جوان از مکان حضور دخترانمان اطلاع داشته باشد.

با اعلام مفقودی دو دختر جوان، شناسایی مکان‌هایی که احتمال داشت این دو دختر در آنجا حضور داشته باشند، تحت نظر مأموران آگاهی قرار گرفت و سرانجام با ردیابی‌هایی که در ورامین، شهرری و کهریزک صورت گرفت پسر جوانی به نام سیروس در کهریزک دستگیر شد و با بررسی که از تلفن همراه سیروس صورت گرفت مشخص شد وی با یکی از این دخترها ارتباط داشته است و از این دختر جوان در گوشی‌اش عکس یادگاری دارد.

پس از تحقیقات بیشتر دیگر متهم این پرونده به نام بشیر در حالی‌که دختران جوان را در منزلش نگه‌داری می‌کرد بازداشت شد، صبح امروز دو متهم این پرونده به همراه دختران جوان در مقابل بازپرس پرونده قرار گرفتند؛ دو دختر جوان اذعان داشتند حدود سه ماه است به منزلشان برنگشته‌اند و یکی از این دخترها به بازپرس گفت: من با بشیر ازدواج کرده‌ام و این سه ماه نیز در خانه سیروس زندگی می‌کردیم، وی سه اتاق داشت و من و خواهرم در یکی از اتاقهای منزل سیروس زندگی می‌کردیم.

با حضور پدر دختران جوان در دادسرا اتفاق عجیبی افتاد و وی به بازپرس گفت: من به شرطی شکایتم را از بشیر پس می‌گیرم که وی و دخترم مجددا ازدواج کنند و مهریه دخترم یک دست و پای بشیر باشد.

پس از صحبت‌های پدر دختران جوان، بازپرس پرونده از وی درخواست کرد که با تفکر بیشتری تصمیم گیری کند و با توجه به اینکه دو دختر جوان خود به منزل این پسران مراجعه کرده بودند، دو متهم این پرونده از اتهام آدم‌ربایی تبرئه شدند.

تسنيم

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.