دسته‌ها
اخبار روز

مفقود شدن چوپان با نیمی از گله در طوفان البرز

بر اساس گزارش ساکنان محلی، نیمی از گله که در محل چرا رها شده بود پیدا شده است، اما تا این لحظه خبری از چوپان و باقی گله نیست.

وقوع تندباد، بارش و رگبار شدید اما کوتاه مدت در استان البرز باز هم همچون سیل در روستای سیجان خسارت آفرید، اما خوشبختانه میزان خسارت ها اینبار زیاد نیست.

در ارتباط با میزان خسارت ها، دقایقی قبل محمدتقی ایرانی معاون استاندار البرز و فرماندار شهرستان کرج اعلام کرد: شدت بارش‌ها به اندازه نبود که موجب سیل گردد، با این وجود آماده‌باش لازم به نیروهای امداد و نجات داده شده و این آماده‌باش تا عصر فردا ادامه دارد.
وی تصریح کرد: بر اساس آخرین گزارش‌ها، یک چوپان که اهل کشور افغانستان است، به همراه گله گوسفندان در اطراف روستای دوروان حضور داشته که از زمان تندباد و رگبار خبری از وی در دست نیست.

این مسئول گفت: بر اساس گزارش ساکنان محلی، نیمی از گله که در محل چرا رها شده بود، پیدا شده است، اما تا این لحظه خبری از چوپان و باقی گله نیست.

ایرانی اعلام کرد: هم‌اکنون نیروهای امداد و نجات برای یافتن این فرد در تلاش هستند و اهالی احتمال می‌دهند که به دنبال طوفان و رگبار شدید، وی برای یافتن سرپناه به محل امن رفته است.

 

اخبار حوادث – تابناک

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *