دسته‌ها
اخبار روز

لگدى كه زندگى فردى رو متحول كرد!

لگدی که زندگی فردی را متحول کرد . . . .

اعطای پناهندگی و شغل از طرف دولت اسپانیا به پناهجوی سوریه که فیلمبردار مجارستانی به او در حالیکه
فرزندش را بغل کرده بود لگد زد
………………………………………………………………………
در حالیکه پادشاه و ملکه اسپانیا در سفر به آمریکا با پرزیدنت اوباما و همسرش میشل در کاخ سفید دیدار و گفتگو میکردند، دولت اسپانیا به مرد پناهجوی اهل سوریه که فیلمبردار شبکه مجارستانی به او در حالیکه فرزندش را بغل کرده و در حال دویدن در مزارع این کشور بود لگد زد، پناهندگی را اعطا کرده و به این پناهجو شغل هم داد. خورخه فرناندز دیاز وزیر کشور اسپانیا امروز اعلام کرد پناهجوی اهل سوریه که چهارشنبه شب به همراه پسرش وارد خاک اسپانیا شد، ‌می تواند برای همیشه در اسپانیا بماند و زندگی کند و وضعیت اقامت او و فرزندش بزودی قانونی خواهد شد. وزیر کشور اسپانیا در گفتگو با رادیو ملی اسپانیا گفت: «من هیچ مخالفتی ندارم که این مرد با ماجرایی که بر او گذشته و در کشور خودش قبلا یک مربی فوتبال بوده، بتواند به همراه خانواده‌اش در شهرک حومه مادرید زندگی خود را بسازد و در اسپانیا بماند و برای تیم فوتبال محلی اون شهر کار کند و با خانواده‌اش در کشور ما خوشبخت شوند.

برعکس پناهجوی سوری، خبرنگاری که جفت‌پا گرفته بود از کار اخراج شد.
اسامه عبدالمحسن پیش از آغاز جنگ داخلی در سوریه، در شهر دیرالزور به عنوان مربی تیم فوتبال «الفتوا» مشغول به کار بوده است.
تایم گزارش کرده است که آکادمی فوتبال اسپانیا موسوم به «سنافه»، در راستای فعالیت‌های بشر‌دوستانه، این مربی را به اسپانیا دعوت کرده است و قرار است برای گرفتن پناهندگی از اسپانیا نیز به او کمک کند.
اسامه، زید و پسر بزرگ‌تر او، بامداد روز پنج‌شنبه ۲۶ شهریور/ هفدهم سپتامبر، وارد مادرید شدند.
یورو‌نیوز هم گزارش کرده است که اسامه و دو فرزندش در آپارتمانی که مرکز ملی تربیت مربیان فوتبال اسپانیا در اختیار آن‌ها قرار داده است، ساکن می‌شوند.
مسئولان این مرکز گفته‌اند که از همسر و دو فرزند دیگر اسامه که در حال حاضر در ترکیه به سر می‌برند و قصد دارند به پدر خانواده ملحق شوند نیز استقبال خواهد شد.
تا زمانی که این مربی فوتبال سوری، زبان اسپانیایی یاد بگیرد، یکی از شاگردان این مرکز که به زبان عربی تسلط دارد، نقش مترجم اسامه عبدالمحسن را بر عهده خواهد داشت.
میگوئل آنجل گالان، مدیر مرکز ملی تربیت مربیان فوتبال اسپانیا که امکان اقامت و اشتغال اسامه در اسپانیا را فراهم کرده، به یورونیوز گفته است: «اسامه و پسرش در اولویت قرار گرفتند. آن‌ها خوش‌شانس بودند و بعد از این‌که در رسانه‌ها مطرح شدند، توانستم با آن‌ها تماس برقرار کنم اما هنوز افراد زیادی در آنجا مانده‌اند. هزاران پناهجو که به کمک ما نیاز دارند.»
.

image image image image image image image

یک پاسخ به «لگدى كه زندگى فردى رو متحول كرد!»

آره واقعن لگدی که یک تروریست جانی رو هم لو داد.بی دلیل نیست وزیر کشور اسپانیا هم اون حرف واسه چی بلغور کرده.اونا همه جا جار میزنن ضد تروریست هستن اون وقت به یک جنایتکار حرفی پناه دادن و چه معلوم سناریوی خودشم نبوده.این مردک دستش به خون بیشتر از شصت نفر سوری الوده شده اون وقت بهش پناه هم دادنو!!!.والا چرا توجه به اون دختر بچه هم نکردن که به اونم لگد زدن. ماجرا رو خودتون این جا ببینید:

ببینید اگه مانور واسه پذیرفتن این تروریست نبود پس چرا به این دختربچه بها ندادن:

این مردتیکه یه تروریست بوده و براش مانور دادن و لازم نیس کلی توضیح بدم برید این سایت هم نوشته:

……………….

ببینید حرفای وزیر کشور اسپانیا رو.کثافتایی که خودشون حامی تروریستن اون وقت به کشور مام می گن تروریست:

وزیر کشور اسپانیا در گفتگو با رادیو ملی اسپانیا گفت: «من هیچ مخالفتی ندارم که این مرد با ماجرایی که بر او گذشته و در کشور خودش قبلا یک مربی فوتبال بوده، بتواند به همراه خانواده‌اش در شهرک حومه مادرید زندگی خود را بسازد و در اسپانیا بماند و برای تیم فوتبال محلی اون شهر کار کند و با خانواده‌اش در کشور ما خوشبخت شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *