زنده پیدا شدن باورنکردنی سرباز جنگ جهانی دوم + تصاویر

امدادگران شرکت دانلد آمریکا برای برگرداندن اجساد سه تن از افرادی که در ده سال گذشته 40 متر زیر برف‌ کوهستان‌های نروژ مدفون شده بودند به همراه ستوان جان پیج هارد و سرجوخه لورن هاوارد، هلیکوپترشان در یک یخچال طبیعی در شمال نروژ سقوط کرد.

پیدا شدن امداد گر جنگ جهانی دوم به صورت زنده + تصاویر
ماموریت برای پیدا کردن اجساد این سه نفر به خاطر صعب العبور بودن منطقه با مشکل اساسی رو به رو شد که این امر با پیشنهاد لوران سرتیم این گروه نجات به وسیله کشتی‌های قطب نورد انجام شد.
برای پیدا کردن این اجساد امداد گران آمریکایی علاوه بر سرزمین‌های قطب شمالی نروژ سراسر منطقه کانادا، ایرلند، و ایسلند را جستجو کردند زیرا تصور می کردند که این افراد برای ساخت سنگری در برابر دشمنان از زمان جنگ‌جهانی دوم ممکن است به مناطق دیگر سفر کرده باشند.
پیدا شدن امداد گر جنگ جهانی دوم به صورت زنده + تصاویر
نانسی‌ پریچارد در این رابطه می‌گوید برادرم در حالی که 19 سال سن بیشتر نداشت در نوامبر 1942 ناپدید شد که اگر در این عملیات زنده باشد سن تقریبی او 93 سال است. نانسی پریچارد و همسرش کراوزه بیش از این در ژوئن 2012 سفری به این مناطق داشتند اما موفق به پیدا کردن حتی جسد برادرش نشدند اما او در آن زمان امیدش را از دست نداده و با ارسال نامه‌ای به شرکت امدادی آمریکا به فکر پیدا کردن برادرش شد.
شایان ذکر است یک گروه دریایی متعلق به ایالت سیاتل آمریکا به کمک خانم پریچارد آمده و با اکتشاف و شکاف برف‌های عظیم در کوهستان‌های کانادا‌، ایرلند،‌ برادرش را با بدنی سالم در یک غاری در کشور ایرلند پیدا کردند.
پیدا شدن امداد گر جنگ جهانی دوم به صورت زنده + تصاویر
گفتنی است، آقای پریچارد علت سالم بودن بدنش را نداشتن استرس و تغذیه مواد غذایی سالم و طبیعی همچنین برف نوردی دانست.

باشگاه خبرنگاران جوان

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.