پدر بى رحم جان سه فرزند خود را گرفت!

image

یک پدر اهل ” امریکا ” براثر فقر 3 فرزند خود را به قتل رساند.
قتل فرزندان توسط پدر
آقای ” لوئین فونتس ” 33 ساله اهل ” لوس آنجلس ” به اتهام قتل 3 فرزند خود ” الکساندر” 8 ساله و” جان ” 9 ساله و” لوئین ” 10 ساله بازداشت شد.

براساس گزارش پلیس در ساعت 7 صبح روز سه شنبه یک رهگذر با دیدن این پدر غرق در خون در جلوی یک خودرو، با پلیس تماس گرفت و هنگام رسیدن پلیس لوئین که ازجراحت بسیار نبض او به کندی میزد به بیمارستان منتقل شد.

پلیس در ادامه افزود پس از جستجوی محل مشخص شد که اجساد 3 فرزند او که براثر ضربات متعدد چاقو جان خود را از دست داده اند در یک خودرویی پارک شده در جلو مدرسه ابتدایی قرار دارند.
قتل فرزندان توسط پدر

در تحقیقات گسترده تر پلیس معلوم شد این پدر بی رحم که با ناامیدی و برای نجات فرزندان از فقر و نداشتن آینده روشن، تصمیم به کشتن آنها گرفت و پس از آن با همان چاقویی که جنایت را مرتکب شد به خود حمله ور شد و قصد کشتن خود را داشت.

همچنین مادر این کودکان در این سال 2008 براثر مرگ طبیعی آنها را تنها گذاشت و این کودکان در این سالها به همراه نامادری خود زندگی می کردند که این خانم در روز قتل در محل کار خود بود و کاملا از این ماجرا بی خبر بود.

آقای ” فوننتس ” که در حال حاضر در شرایط وخیمی در بیمارستان بسر می برد، در صورت زنده ماندن در دادگاه به مجازات مرگ خواهد رسید.

یکی از اقوام این قربانیان به منظور جمع آوری پول برای هزینه خاک سپاری آنها در یک اقدام در حال جمع آوری کمک از طرف کسانی است که این 3 کودک بی گناه را می شناختند و قصد دارد تا آنها را در کنار قبر مادرشان به خاک بسپارد

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.