جنجال ازدواج دختری با قاتل خواهر دوقلوی خود (عکس)

جنجال ازدواج دختری با قاتل خواهر دوقلوی خود (عکس)
یک دختر آرژانتینی با قبول ازدواج با قاتل خواهر دوقلویش موجب خشم خانواده خود شد. ادیت کاساس 22 ساله قرار است در نزدیکی زندان با قاتل خواهرش ویکتور سینگالانی ادواج کند. به گزارش ایران ناز ویکتور متهم به قتل مدلی به نام جوانا کاساس و محکوم به 13 سال حبس است. جوانا درست چند روز قبل از تولد 20 سالگی اش در آگوست 2010 در ایالتی در 1200 مایلی بوینس آیرس به ضرب گلوله کشته شد.
سینگالانی ، در ماه ژوئن متهم به قتل جوانا شناخته شد. به گزارش پرشین وی خانواده ادیت اکنون او را متهم به خیانت وحشتناک به خانواده می دانند. این ازدواج جنجالی در شهر زادگاه ادیت در برابر تنها دو دوست که به عنوان شاهد حاضر می شوند برگزار می شود. اگرچه چندین افسر مسلح پلیس نیز برای اسکورت سینگالانی از زندان شهر حاضر می شوند.
ادیت کاساس و سینگالانی
جنجال ازدواج دختری با قاتل خواهر دوقلوی خود (عکس)
مادر دوقلوها به نام مارسلینا ادعا دارد که دخترش ادیت از مشکلات روانی رنج می برد و میترسد که سینگالانی او را نیز بکشد. ادیت که 5 سال است با سینگالانی دوست است اصرار دارد که شوهر آینده اش قربانی نادرستی عدالت شده و اتهام وارد شده به وی درست نیست. وی میگوید که ویکتور فرد خشنی نیست و من دیوانه نیستم.
جنجال ازدواج دختری با قاتل خواهر دوقلوی خود (عکس)
دوست پسر جوانا نیز در سال بعد برای همین موضوع به دادگاه فرا خوانده خواهد شد. به گزارش پرشین وی مارکوس دیاز درست ساعاتی قبل از کشته شدن جوانا با وی در یک جشن بوده است و وکیل مدافع سینگالانی اصرار دارد که ته سیگارهای یافته شده نزدیک جسد جوانا متعلق به دیاز بوده و همه شاهدان او را متهم به قتل میدانند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.