دسته‌ها
اخبار روز

ايران هزاران قاسم سليمانى دارد

حضرت آیت الله حسین نوری همدانی ظهر امروز در دیدار با شماری از مداحان با اشاره به روایتی از اهل بیت(ع) بر لزوم شناخت زمان تاکید کرد و گفت: بر هر آدم عاقلی لازم است که زمان خودش را بشناسد.
وی افزود: رخدادها و حوادثی که در عصر حاضر اتفاق می‏افتد باید ریشه یابی شود و اهل زمان شناسایی شوند؛ این حوادث را باید ارزیابی و با بصیرت و عقل بررسی کرد؛ برای برخورد با جریان باطل و کفر باید آمادگی کامل داشته باشیم.

حضرت آیت الله نوری همدانی به تقابل حق و باطل در عصر کنونی اشاره کرد و اظهار داشت: جبهه کفار در مقابل جبهه حق و ایمان صف آرایی کرده‏اند و در هیچ زمانی جبهه کفر به این شدت در مقابل حق نبوده و تا دندان مسلح نبوده است.

استاد برجسته درس خارج حوزه علمیه قم افکار امام خمینی(ره) را بی بدیل دانست و ابراز کرد: حضرت امام خمینی(ره) با طرز فکر و شناختی که از زمان داشت، رژیم 2500 ساله شاهنشاهی را از بین برد و یک نظام قدرتمند اسلامی را پایه گذاری کرد.

وی با اشاره به هشدار رهبر معظم انقلاب به عربستان ادامه داد: این انقلاب از قدرتی برخوردار است که در چند روز اخیر شاهد بودیم رهبر معظم انقلاب با یک جمله سران عربستان را وادار به عقب نشینی و تسلیم شدن در برابر ایران کردند.

حضرت آیت الله نوری همدانی تصریح کرد: آل سعود یک حکومت قبیله‏ای است و نوکران آمریکا، استکبار و صهیونیسم هستند؛ داعش، بوکوحرام و گروه‏های تکفیری با پول نفت عربستان تشکیل شده و تغذیه می‏شوند.

وی درباره قدرت ایران اسلامی اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران هزاران قاسم سلیمانی دارد؛ فرهنگ و روحیه جهادی همیشه در مسلمانان زنده است؛ در وصیت‏نامه اکثر شهدا بر پشتیبانی از ولایت فقیه تأکید شده است.

استاد برجسته درس خارج حوزه علمیه قم با اشاره به نزدیک شدن ایام محرم تأکید کرد: محرم بهترین فرصت برای ترویج فرهنگ اسلامی است؛ عاشورا مکتب هیهات من الذّله است؛ مداحان باید توجه داشته باشند از اشعاری استفاده کنند که حادثه منا در عاشورای سال جاری در بین مردم زنده بماند.image

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *