داعش سه سرکرده عربستانی خود را اعدام کرد

فعالان سوری در شهر حسکه سوریه اعلام کردند: گروهک تروریستی داعش سه تن از سرکرده های عربستانی خود را به دلیل سرپیچی از جنگ با دیگر گروههای تروریست، اعدام کرد.

به گزارش یک پارس به نقل از ایرنا و به نقل از پایگاه خبری «عربی21»، گروهک تررویستی داعش، ماه گذشته حدود 300 عنصر خود را از منطقه «هول» به «الشدادی» و از این منطقه به حومه حلب منتقل کرد که این سه نفر از اوامر، سرپیچی کردند و حاضر نشدند که به حلب رفته و با دیگر گروههای تروریستی بجنگند.
یکی از سرکرده های پیشین مخالف دولت سوریه به این پایگاه خبری گفته است، این سه سرکرده اعدام شده داعشی «ابو معاویه الجزراوی»، « عبدالله بن نایف القحطانی» و «ابوعبدالعزیز» هستند.
سرکرده گروه های مخالف دولت کنونی سوریه که خواست نامش فاش نشود هم چنین افزود: گروهک تروریستی داعش، دیگر گروههای مخالف دولت سوریه را به منطقه ای در نزدیکی فرودگاه دیرالزور منتقل و آنها را در تیرس تک تیراندازان ارتش سوریه مستقر می کند تا هدف تیرهای آنها قرار گرفته و کشته شوند.
گفتنی است این شیوه،نوع جدید اعدام گروهک تروریستی داعش محسوب می شود.
این سرکرده ناشناس مخالف دولت سوریه خاطرنشان کرد: این سه سرکرده در ساختمان موسوم به« 48 »در شهر الشدادی ساکن بوده که دارای 48 واحد ساختمانی است و محل اسکان تروریست های مهاجر و خانواده های آنان محسوب می شود.
این مقام ناشناس افزود: این اولین بار است که گروهک تروریستی داعش از اعدام سرکرده های معروف خود به دلیل سرپیچی در جنگیدن با دیگر گروههای تروریستی، خبر می دهند.
این سرکرده ناشناس گروه مخالف دولت سوریه در خصوص مسئولیت تررویست های خارجی در گروهک داعش افزود: الجزایری ها مسئولیت قضاوت در این گروهک را به عهده دارند، درحالی که تبعه های تونس و مصر مسئولیت امر به معروف و نهی از منکر و پلیس داعش را عهده دار هستند.
از سوی دیگر «ریما الجریش» زن تبعه عربستانی که در سال گذشته به داعش پیوسته بود، در حملات هواپیماهای ارتش سوریه به شدت زخمی شده است.
این درحالی است که «عبدالله الهاملی» همسر ریما الجریش به مدت 11 سال است که از سوی مقام های امنیتی عربستانی در بازداشت به سر می برد.
از سوی دیگر «معاذ» پسر این خانواده نیز درماه سپتامبر (شهریور/مهرماه) گذشته، درحالی که تنها 16 سال داشت، به گروهک تررویستی داعش پیوست.
از سوی دیگر نیز امروز (سه شنبه)، نماینده رییس جمهوری روسیه در امور خاورمیانه، از برقراری ارتباط میان کشورش و گروه مسلح مخالف دولت سوریه موسوم به «ارتش آزاد سوریه» خبر داد.