خبرساز شدن همسر نتانیاهو

1422700359132_afp.jpg

همسر نخست وزیر اسرائیل ادعاها درباره نوع رفتارش با یکی از خدمتکاران سابقش را رد کرد و گفت: شخصیتم را با این ادعاها نابود کردند.

به گزارش یک پارس به نقل از ایسنا به نوشته روزنامه اورشلیم پست، سارا نتانیاهو، همسر بنیامین نتانیاهو ، نخست وزیر اسرائیل که سابقه بدرفتاری با خدمه‌اش را دارد، در دادگاه کار بیت‌المقدس گفت: اوضاع در محل سکونت نخست وزیر اسرائیل بسیار خوب است. این ادعاها همگی دروغ هستند. روابط کاری من با خدمه محل سکونت همسرم بسیار عالی است و رفتارم با آنها کاملا خوب و متمدنانه است.

“گای الیاهو”، خدمتکار سابق محل سکونت نتانیاهو از وی به خاطر سوءرفتار شکایت کرده است. این مرد مدعی شده زمانیکه در این مکان کار می‌کرده همسر نتانیاهو با وی بد رفتاری کرده و وی حالا به دنبال گرفتن غرامت 500 هزار شِکِلی (واحد پول در رژیم صهیونیستی) از نخست وزیر اسرائیل است.

همسر نتانیاهو هم‌چنین با اشاره به “مِنی نفتالی”، کارمند سابق محل سکونت نخست وزیر اسرائیل که بخاطر نقض قوانین کار از خانواده نتانیاهو شکایت کرده بود، گفت: از زمانیکه این مرد کارش را ترک گفت، روابط در محل سکونت نتانیاهو بهتر شده و داد و فریادی هم دیگر اتفاق نمی‌افتد. مساله‌ای که مرا ناراحت می‌کند، این است که این مرد نام مرا خدشه دار کرده است. شخصیتم زیر سوال رفته است!

نفتالی به عنوان خدمتکار سابق منزل نتانیاهو، سارا همسر وی را متهم کرده بود که اغلب در اثر مصرف الکل دچار حملات عصبی شده و با او رفتار تحقیر آمیزی داشته است.

چندی پیش نیز ادعا شده بود که همسر نتانیاهو ضایعات و بطری‌های پلاستیکی را جمع کرده و می‌فروشد!

 

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.