خبر خبر از اصولگرايان در انتخابات تا وقتى كه خدا با شيطان گفتگو ميكند دست دادن با سفير آمريكا چه اشكالى دارد؟!

اصولگرایان در انتخابات دوپینگ سیاسی نکنند

یک نماینده سابق مجلس با بیان اینکه اصولگرایان در صورت رسیدن به وحدت در انتخابات دوپینگ نکنند، گفت: اصولگرایان به بازی سیاسی جوانمردانه عمل کنند تا ملت ضمن حضور باشکوه در انتخابات از این حضور لذت ببرد.به گزارش ایسنا، وی با بیان اینکه آرزوی ما به وحدت رسیدن اصولگرایان است،‌ تصریح کرد: اعتقاد ما بر این است که برای بازی سیاسی باید رقیبی سالم، بانشاط و قوی داشته باشیم تا رقابتی سالم در عرصه انتخابات شکل بگیرد و در نهایت در جامعه نشاط برقرار شود. خباز خطاب به اصولگرایان یادآورشد: اگر به وحدت رسیدیم دوپینگ سیاسی نکنید. این به معنای استفاده از ابزارهایی در عرصه انتخابات است که زیبنده نیست، کاری که آقایان در گذشته نیز انجام دادند. باید در عرصه رقابت دو تیم قوی وجود داشته باشد تا با بازی جوانمردانه مردم از حضور در انتخابات لذت ببرند و مشارکت داشته باشند.

بهشتی بنیانگذار رنسانس حوزه بود

سید محمود دعایی در مراسم یادبود شهید فقید آیت‌الله دکتر سید محمد حسینی بهشتی که در انجمن آثار و مفاخر ملی ایران تشکیل شد گفت: سیاهه وسیع حوزه علمیه قم طلابی بودند که هنوز به سطح درس و بحث نرسیده بودند و از قافله انقلاب عقب بودند. شهید بهشتی با رنسانسی که در حوزه‌ی علمیه ایجاد کرد طلاب و فضلای قم را با علوم جدید آشنا کرد. وی ادامه داد: شهید بهشتی مدارسی را با نظم و اصول اولیه فعال کرد و طلاب مختلف از آزمون علمی ، اخلاقی و معرفتی شهید بهشتی عبور می‌کردند و سپس وارد حوزه‌ی علمیه قم می‌شدند.ایشان حتی برای طلاب قدیمی‌تر و سنتی‌تر نیز برنامه ریزی کرد و کلاس‌هایی را در حد کلاس‌های متوسط برای آموختن علوم روز برای آنان تشکیل داد.

شکل‌گیری کمپین «با من شوخی کنید»

پس از توهين به شهروندان مناطق ترک‌نشین در برنامه فيتيله‌اي‌ها، کمپین تازه‌ای در فضای مجازی شکل گرفت با عنوان «با من شوخی کنید!»مهراب قاسم‌خانی،در اینستاگرام ازکاربران درخواست کرده به این کمپین بپیوندند. او در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «من ترک هستم، چاقم، دماغ گنده هستم، غبغب دارم، سیبیلم دراز است، تی شرتای کودکانه می‌پوشم، پرسپولیسی هم هستم. هر کی دوست داره می‌تونه با تمام این موارد شوخی کنه!»قاسم‌خانی نوشته که ما می‌توانیم فارغ از تفاوت هامون همدیگه رو دوست داشته باشیم!

تکذیب بازداشت معاون وزیر ارتباطات
یک گروه تلگرامی اقدام به انتشار خبر بازداشت معاون وزیر و رییس سازمان فن آوری اطلاعات و ارتباطات کرد. اما خبرنگار انتخاب با پیگیری از دفتر مهندس جهانگرد مطلع شد این خبر سراسر کذب است و معاون وزیر ارتباطات در دفتر خود مشغول به کارهای روزمره خود است.. پیش از این برخی روزنامه ها که به تعبیر رییس جمهور نقش «پلیس مخفی» را بازی می کنند، از بازداشت قریب الوقوع جهانگرد خبر داده بودند.
بدون تذکر شورای عالی امنیت عذرخواهی کردیم

روابط عمومی سازمان صداوسیما اعلام کرد: اینکه برخی رسانه ها اعلام می کنند رسانه ملی پس از تذکر شورای امنیت کشور در ماجرای فیتیله ای ها اقدام به عذرخواهی کرده است، بی اساس و کذب محض است. باید یادآور شد که در موضوع برنامه فیتیله که موجبات رنجش خاطر هموطنان آذری پیش آمد، رسانه ملی از همان ابتدا بر مبنای اصل احترام به مخاطبان خود اقدام به ارائه توضیحات لازم و عذرخواهی از ملت شریف ایران و آذری‌های عزیز کرد و این اقدام صرفاً بر اساس تشخیص و تدبیر رسانه بوده است.
دریاخواری قانونی در دولت قبلی

معاون معماری و شهرسازی وزیر راه و شهرسازی با اعلام دریاخواری قانونی در رامسر گفت: در دهه قبل که نهادهای مدنی و رسانه‌ها نقشی کمرنگ در آگاهی‌رسانی به جامعه داشتند تخریب‌ها و انواع تخلفات با شدت بیشتری ادامه یافت. پیروز حناچی با اشاره به تخلفات زمین‌خواری، دریاخواری، کوه‌خواری و نحوه برخورد با این تخلفات گفت: اگرچه پدیده‌های زمین‌خواری، دریاخواری و کوه‌خواری همیشه وجود داشته است، اما در هیچ دوره ای به گستردگی و فراوانی سال های اخیر نبوده است. معاون معماری و شهرسازی وزیر راه و شهرسازی با اشاره به نمونه‌هایی همچون درگهان قشم افزود: بررسی تغییر و تحولات در عکس‌های هوایی سال‌های اخیر نشان‌دهنده پیشروی در دریا بر خلاف طرح جامع است و در این تخلفات بخشی از جنگل‌های حرا که فقط در آب‌های خلیج‌فارس رشد می‌کنند از بین رفته‌است. همچنین لنگرگاه درگهان قشم در طی چند ساله اخیر تغییر موقعیت داده و بخشی از آب‌های نوار ساحلی جزیره خشک شده است. قطعا در دوره جديد انتظار حساسيت بيشتر و جلوگيري از اقدامات خلاف توسط مسئولين محلي مناطق آزاد داريم. اين رويكرد بايد تغيير كند.
زاکانی : برجام اتوبان آسفالته برای نفوذ است

علیرضا زاکانی شامگاه چهارشنبه در مسجد صاحب‌الزمان (عج) اصفهان با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی روز به روز در مسیر رشد، کمال و تبدیل شدن به الگویی برای مستضعفین جهان قرار دارد اظهار داشت: به همین دلیل جمهوری اسلامی امروز دشمنان زیادی در جهان دارد که در این بین آمریکا دشمن اول، شیطان اکبر و سراسر شرارت و توطئه است. وی ادامه داد: اگر برجام را همراه با شروط رهبر انقلاب، مجلس و ملاحظات ده‌گانه شورای عالی امنیت ملی مورد توجه قرار دهیم، اثر آن برای نفوذ دشمن گرفته می‌شود ولی در غیر این صورت برجام مانند اتوبان آسفالته برای نفوذ دشمن است.
جزئیات تیراندازی در لشگرآباد اهواز

سرهنگ سید رحمان موسوی روز چهارشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در پی اعتراض مردم منطقه لشگر اباد مبنی بر اینکه یک مغازه اغذیه فروشی در این منطقه با انجام کارهای خلاف محل را نا امن کرده است ماموران انتظامی کلانتری 30 اهواز با هماهنگی مقام قضایی در حوالی ساعت 24 سه شنبه برای پلمپ مغازه ، پاکسازی مغازه و دستگیری مالکین این مغازه با رعایت حقوق شهروندی در محل حاضر شدند. وی اضافه کرد: به محض ورود ماموران در محل حدود 100 نفر از اراذل و اوباش با هماهنگی مغازه دار مربوطه و با استفاده از سلاحهای گرم و سرد به ماموران انتظامی مجری حکم، حمله ور شدند. وی گفت: ماموران انتظامی نیز برای جلوگیری از بر هم خورن نظم عمومی اقدام به تیراندازی هوایی کرده و پس از آرام کردن فضا بدون هیچگونه درگیری مستقیمی به کلانتری باز گشتند.
تصویری از پلمب دوباره آش فروشی معروف میدان تجریش

آش فروشى معروفی که در میدان تجریش قرار دارد، امروز بعد از گذشت ١١روز كه مجددا بعد از پلمپ سه روزه شروع به كار كرده بود به دست كاركنان سازمان غذا و دارو بسته شد. گفتنی است، در بازدید سرزده ذبیح زاده معاون دادستان تهران و سرپرست دادسرای جرایم پزشکی و دارویی از اغذیه‌ فروشی‌های میدان تجریش دستور پلمب یک آش فروشی معروف در اطراف این میدان را به دلیل کشف 60 کیلو گوشت فاسد صادر شده بود.

بسته خبری تابناک؛

2000 عرب که بیشترشان عربستانی‌اند در سوریه می‌جنگند

«موسی الغنامی» یکی از مفتی‌های عربستانی اعلام کرد باندهای داعشی خفته در کشورهای حاشیه خلیج فارس خطری حقیقی برای این کشورهاست و درباره آن هشدار داد. این مفتی عربستانی افزود، تعداد اعرابی که از این کشورها در صفوف گروه‌ها تروریستی در سوریه می‌جنگند 2000 تن است. الغنامی به روزنامه کویتی «الرأی» اعلام کرد این دو هزار نفر در چهار گروه تروریستی داعش، النصره، انصار‌الدین و به نسبت کمتری در گروه احرار‌الشام فعالیت می‌کنند.
وقتی خدا با شیطان گفت‌وگو می‌کند دست دادن با سفیر آمریکا چه اشکالی دارد؟

حجت‌الاسلام خسروشاهی در مراسم یادبود شهید بهشتی گفت که شهید بهشتی در امور سیاسی و اجتماعی هیچ علاقه‌ای به کار فردی نداشت. وی با اشاره به جایگاه و موقعیت بین‌المللی شهید دکتر بهشتی گفت: ایشان در آلمان با ارباب سیاسی و کلیسا ملاقات داشت و با آنان به بحث و مباحثه می‌پرداخت و حتی با آنان با وجودی که کافر بودند دست می‌داد و هیچ ابایی از انجام این کار نداشت. اما ایشان با دست دادن با خانم‌ها موافق نبود. ایشان برای این که خانم‌های خارجی از دست ندادن ایشان به ویژه در مراسمات رسمی ناراحت نشوند دستش را برسینه به احترام و احوال پرسی و سلام و علیک می‌گذاشت. این پژوهشگر و استاد حوزه علمیه با یاد آوری دست دادن ایشان با سولیوان(سفیر امریکا در ایران) گفت: وقتی حضرت باری تعالی با شیطان رجیم گفت‌وگو می‌کند ملاقات و دست دادن شهید بهشتی با سولیوان چه اشکالی داشت که مقدس‌مآب‌های آن زمان خون به دل ایشان کردند.image

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.