سقوط و مرگ مرموز دختر تحصیل کرده از طبقه پنجم

چهارشنبه هفته گذشته پریدن یک دختر ۲۷ساله از طبقه پنجم ساختمانی واقع در خیابان اسکندری شمالی در محدوده جمالزاده به ماموران ۱۱۰ اعلام شد و بلافاصله دختر که از سقوط جان سالم به در برده بود با اورژانس به بیمارستان فیروزگر انتقال داده شد و به دستور بازپرس امورجنایی پرونده ای برای روشن شدن علت این خودکشی باز گردید.

در بررسی ها اولیه مشخص شد دختر ۲۷ ساله که فارغ التحصیل رشته هوا و فضا در مسکو بود، به دلیل افسردگی از بالای بام خود را پایین انداخته است، که به دلیل جراحات وارده، در بیمارستان قبل از رسیدن به اتاق عمل می میرد و پرونده خودکشی او مختومه اعلام می شود تا اینکه روز گذشته پدر این دختر در مراجعه دوباره به بازپرس پرونده، پرده از قتل دخترش توسط مرد همسایه بر می دارد.

پدر این دختر گفت: دختر من به دلیل افسردگی حدود دو سال پیش در بیمارستان بستری بود اما دیگر بیماری او خوب شده بود و روز حادثه کلی خرید برای خود انجام داده بود.

او در مورد روز حادثه گفت: دخترم به خانه آمد و کلی لباس و عروسک برای خود خریده بود، هیچکدام از ما خانه نبودیم دخترم به دلیلی نامعلوم به پشت بام می رود و حتی دسته کلید خانه را با خود می برد که این نشان می دهد او می خواسته بازگردد، اما وقتی به پشت بام می رسد بعد از حدود یک ربع، آنطور که دوربین های مدار بسته درب خانه نشان داده بود خود را از بام به پایین پرت می کند و در برخورد با کابل های برق کلی آسیب می بیند، وقتی من به محل سقوط رسیدم با دخترم صحبت کردم و او که در حال از هوش رفتن بود به من گفت که او را هل داده اند اما وقتی پرسیدم چه کسی خون از دهانش بیرون زد و فوت کرد.

او در ادامه گفت: ما در طبقه اول زندگی می کنیم. دخترم گاه گداری به پشت بام می رفت، اما برای خودکشی نه، حتی بیماری افسردگی اش هم تمام شده بود و از ترس اینکه تشییع جنازه دخترم عقب نیفتد نخواستم بیشتر تحقیق کنم و پلیس را در دردسر بیندازم، تا اینکه یکی از همسایه ها گفت روز حادثه مرد طبقه دوم نیز پشت بام بود، در حالی که این مرد با ما از قبل تر هم خصومت داشت و من از او به دلیل اذیت هایش شکایت کرده بودم، او مرد ثروتمندی است که حالا می خواهد خانه من را در این کسادی بازار به چنگ بیاورد و تا همین دو ماه پیش کلی حیله به کار برد اما من کوتاه نیامدم.

پدر دختر جوان ادامه داد: من به این مرد مسن مظنون هستم و حتی در تحقیق از همسایه های روبرویی هم شنیدم که لحظه واقعه او را بالای بام همراه دختر من دیده اند و احتمال می دهم دخترم به وسیله او به قتل رسیده باشد وگرنه چرا خود را جای خلوت تری پرت نکرده است و روی کابل های برق افتاده است تا با درد و رنج بیشتری بمیرد.

بازپرس امور جنایی با شنیدن صحبت های پدر دختر، دستور تشکیل پرونده برای بررسی بیشتر موضوع از مرد همسایه را صادر کرد.

جام نیوز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.