«برق» جان پسر ۶ ساله را گرفت/ عروسی به عزا تبدیل شد

به گزارش خبرنگار یک پارس به نقل از عصر ایران، ساعت یک بامداد امروز حسب اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر فوت کودکی در باغ تالاری در غرب تهران، مأموران کلانتری ۱۳۹ مرزداران به محل اعزام شدند.

با حضور مأموران در محل و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد کودک ۶ ساله‌ای که تک فرزند خانواده بوده همراه والدینش از یکی از استان‌ها برای شرکت در مراسم عروسی دختر عمویش به محل تالار آمده بود و ساعت پایانی مراسم در حالی که پدر و مادرش داخل سالن بودند به اتفاق کودکان دیگر در حال بازی کردن در محوطه بود؛ این کودک دقایقی به تنهایی روی پل آهنی که بر عرض آب نمای وسط باغ قرار داشت رفت غافل از اینکه بر روی پل که با چمن مصنوعی پوشانده شده بود سیم‌های برقی نیز وجود داشت.

سرهنگ جلیل موقوفه‌ای با اعلام این مطلب که به نظر می‌رسد که قسمتی از سیم اتصالی داشت و با برخورد پای کودک منجر به برق گرفتگی و پرتاب کودک به داخل آب‌نما شد، گفت: متاسفانه کودک در همان محل جانش را از دست داد.

جانشین پلیس پیشگیری ادامه داد: با تأیید فوت کودک توسط عوامل اورژانس، موضوع به نظر مقام قضایی رسید که مسؤولان تالار برای تحقیقات به کلانتری منتقل شدند و پرونده تحت رسیدگی است.

وی تأکید کرد: والدین در هر شرایطی مراقبت لازم از کودکان خود داشته باشند تا شاهد چنین اتفاقات تلخی نباشیم.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.