واکنش حمید هیراد به انتشار خبر بیماری سرطانش + فیلم

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2018-08-01 04:29:18Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

به گزارش یک پارس،روز گذشته خبری منتشر شد که حمیدهیراد از دوسال گذشته با سرطان خون دست و پنجه نرم می‌کند و سعی داشت مراحل درمانی خود را در سکوت خبری جلو ببرد.

این خواننده قصد داشت با روند درمانی آهسته و با دُز پایین شیمی درمانی این کار را انجام دهد که عوارض درمان روی ظاهر وی تاثیر نگذارد.

امشب حمید هیراد در برنامه بهار جان حاضر شد و قطعه های پرطرفدار را برای بینندگان اجرا کرد‌.

 

 

او پس از اجرا درباره بیماری خود گفت: من و گروهم که در این حیطه فعالیت می کنند هر چه دادیم و کسب کردیم از وجود و دل مردم است.اگر حتی یک لحظه نگاه خدا و وجود مردم نباشند ما نمیتوانیم فعالیت کنیم.با تمام وجودم و تا لحظه ای که نفس می کشم بدون لحظه ای ریا عاشقانه می خوانم .

وی افزود: شهریور سال ۹۶ بعد از آهنگ دلارام یک سری ضایعه های لنفی در گلویم احساس کردم.آهنگ شوخی مگه از روی تخت بیمارستان ساخته شد.

این خواننده پاپ عنوان کرد: آرزوی هر خواننده ای این است که آهنگ هایش در دل مردم بنشیند و لحظات خوبی برای مردم بسازد،  زمانی که دابسمش های آهنگ شوخی مگه را دیدم بسیار اشک ریختم و در همان لحظه خبری دادند که حداقل یک ماه دیگر زنده ام و هیچ وقت هم نگفتم چرا من!

وی ادامه داد: ذات من این است که هیچ وقت دوست ندارم خبر بدی را بگویم.دوساعت قبل از کنسرت پزشک به من گفت نمی توانی اوج بخوانی، من هم نمی خواستم کنسرتم را لغو کنم و در یک ترک پلی بک کردم زیرا فقط میخواستم مردم شاد باشند.

هیراد در بخشی از برنامه آهنگ شوخی مگه را خواند و محمد علیزاده با او همخوانی کرد.

علیزاده نسبت به انتشار ویدئو کنسرت شیراز گفت: آقایی که آن فیلم را منتشر کردید،حمید هیچ اما چرا به قلب پدر و مادرش فکر نکردید.تو به آن فکر نکردی که مادرش تا صبح بیخوابی کشید و قلبش درد گرفت و این تمام بی معرفتی و نامردی است‌.

هیراد درباره انتقادها نسبت به شعرش اظهار کرد: من به تمام ترانه سرا و شاعران سرزمینم سلام می کنم، من همیشه  انتقادی که سازنده باشد را  می پذیرم و از تعریف خوشم نمی آید چرا که تعریف آدم را نمی سازد و انتقاد باعث می شود آنچیزی که به چشم خودم نمی آید مشخص شود.

 

وی افزود: در این مدتی که هر کسی در هر حیطه ای به صورت حرفه ای حضور پیدا کرده است،از ابتدا آدم حرفه ای نبود و من هم بی تجربه بودم.
و فیلمی که پخش شد اتفاق افتاد تمام شد و می گذرد.

در پایان گفت و گو حمید هیراد از علیزاده خواست آهنگ جز تو را بخواند و علیزاده مثل همیشه احساسی اجرا کرد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.