ازدواج خبرنگار زن لبنانی با سرکرده النصره؟ +عکس

رسانه‌های لبنانی از مطرح شدن شکایتی علیه یکی از خبرنگاران زن در این کشور خبر دادند. سایت “عربی 21” تأکید کرد که، این شکایت علیه “کارول معلوف” به دلیل مصاحبه تلویزیونی وی با 2 اسیر لبنانی در دست گروه تروریستی جبهه النصره (شاخه القاعده در سوریه) مطرح شده است.
معلوف این مصاحبه را در حومه حلب انجام داده است.

بر اساس شکایت مطرح شده علیه این خبرنگار زن لبنانی، وی با نقض قوانین بین المللی و همچنین قوانین لبنان، با گروه تروریستی جبهه النصره هماهنگی کرده و به ترویج تفکرات آن پرداخته است.

همچنین وی متهم است که برای تهیه گزارش، از طریق خاک ترکیه وارد سوریه و سپس حومه حلب و ادلب شد، بدون آنکه با مسؤولان سوریه و یا لبنان هماهنگی کند که این امر نقض قوانین بین کشورها درخصوص مناطق مرزی است.

در فوریه 2016 فعالان با انتشار تصاویری در شبکه‌های اجتماعی از ازدواج کارول معلوف با “ابومحمد جولانی” سرکرده جبهه النصره خبر دادند. آنها همچنین خاطرنشان کردند که معلوف در جریان سفرش به مناطق تحت کنترل جبهه النصره در سوریه چندین بار با جولانی ملاقات کرده است.

شبکه لبنانی ام تی وی سال گذشته نیز گزارشی را از داخل یکی از پایگاه های نیروی هوایی رژیم صهیونیستی در فلسطین اشغالی منتشر کرده بود.

ازدواج خبرنگار زن لبنانی با سرکرده النصره؟ +عکس

ازدواج خبرنگار زن لبنانی با سرکرده النصره؟ +عکس

پويش

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.