شيوه وحشيانه جديد داعش براي اعدام افراد

این شاخه داعش برای اعدام این افراد شیوه بی سابقه ای در پیش گرفت به این ترتیب که اعضای این گروه ده حفره نزدیک به هم در یک زمین کشاورزی ایجاد کردند و داخل آن ها مواد منفجره قرار دادند. سپس اعضای این گروه به رژه رفتن با اسب پرداختند و قربانیان را که اکثر آنها افراد مسن بودند روی حفره ها نشاندند. بر اثر انفجار مواد منفجره، تکه های بدن قربانیان به اطراف پرتاب شد.

دفتر رسانه ای گروه به اصطلاح «ولایت خراسان» وابسته به داعش تصاویری ویدئویی از اعدام ده نفر را به شیوه ای وحشیانه منتشر کرد.

به گزارش سما، گروه «ولایت خراسان» اعلام کرد اعدام شدگان از قبایل «ایدر خیل» و «بابر خیل» و «ریندار خیل» هستند که با گروه طالبان و یا دولت افغانستان در استان ننگرهار برای مبارزه با داعش متحد شده اند.

در این پیام، گروه طالبان به عنوان مزدور دستگاه اطلاعات پاکستان «آی اس آی» معرفی شده و تاکید شده است طالبان و دولت افغانستان به هواپیماهای آمریکایی برای کشتن اعضای داعش کمک می کنند.

این شاخه داعش برای اعدام این افراد شیوه بی سابقه ای در پیش گرفت به این ترتیب که اعضای این گروه ده حفره نزدیک به هم در یک زمین کشاورزی ایجاد کردند و داخل آن ها مواد منفجره قرار دادند.

سپس اعضای این گروه به رژه رفتن با اسب پرداختند و قربانیان را که اکثر آنها افراد مسن بودند روی حفره ها نشاندند. بر اثر انفجار مواد منفجره، تکه های بدن قربانیان به اطراف پرتاب شد.

در ماه ژوئن گذشته نیز اعضای داعش در استان نینوای عراق دو متهم به جاسوسی را با پیچیدن سیم های قابل انفجار دور گردن آنها و منفجر کردن آن اعدام کردند. انفجار این سیم ها موجب جدا شدن سر قربانیان از بدنشان شد.

اخبار بین الملل – سما

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.