دسته‌ها
فرهنگی هنری

پیام سلمان خان به مردم هند

بنیاد «انسان بودن» در سال ۲۰۰۷ تاسیس شد و سلمان خان خواست به این ترتیب حمایت خود را از مردم محروم و فقیر هند نشان دهد.

image

سلمان خان از طرفدارانش تشکر کرد که «ان‌جی‌او» او را به محبوب‌ترین برند هند تبدیل کرده‌اند.

به گزارش يكپارس ، سلمان خان دیروز شنبه و به مناسبت روز «خرده فروشان» که ۱۲ دسامبر برگزار می‌شود، از طرفدارانش تشکر کرد که از «ان جی‌او» غیرانتفاعی او با عنوان «انسان بودن» را به محبوب‌ترین برند سراسر کشور هند بدل کرده اند.

سلمان‌ خان که اکنون به دلیل حضور سر صحنه فیلمبرداری فیلم «سلطان» حسابی سرش شلوغ است، روز شنبه در فیس بوک یک ویدئوی ۲۷ ثانیه‌ای را با طرفدارانش به اشتراک گذاشت و از همه آنها تشکر کرد

وی گفت: سلام، اسمم سلمان خان است و به مناسب روز خرده‌فروشان، می‌خواهم از همه شمایی که برای ما کار می‌کنید و برای همه تلاشی که می‌کنید تشکر کنم.

وی افزود: می‌خواهم یادآوری کنم که شما برای ساختن «انسان بودن» هم مسئول هستید و آن را به محبوب‌ترین برند در سراسر هند بدل کرده‌اید و من واقعا از این تقدیر می کنم. عاشق شماها هستم.

بنیاد «انسان بودن» در سال ۲۰۰۷ تاسیس شد و سلمان خان خواست به این ترتیب حمایت خود را از مردم محروم و فقیر هند نشان دهد. این بنیاد با حمایت گروه‌های مختلف موفق شد تا امکانات ویژه‌ای برای آموزش و سلامت مردم محروم فراهم کند.

در سال ۲۰۱۲ سلمان خان لباس «انسان بودن» را هم با همکاری صنایع ماندانا ایجاد کرد تا این بنیاد و فعالیت‌هایش را توسعه دهد. از آن زمان این عنوان هم مربوط به بنیاد خیریه سلمان خان است و هم برند پوشاکی که او عرضه می‌کند.

در عین حال سلیم خان پدر سلمان خان نیز از طرفداران پسرش تشکر کرد و گفت او بیش از ۲۵-۲۰ کرور روپیه (به معنی ۲۵-۲۰ میلیون روپیه و حدود ۳-۲ میلیون دلار) برای دفاع از خود هزینه کرده و نباید بگویید او راحت از این پرونده بیرون آمد چون او چند روز هم در زندان ماند.

پرونده سلمان خان روز پنج شنبه پس از چندین سال به نفع او بسته شد و او از رندانی شدن به دلیل زیر گرفتن یک کارتن خواب و کشتن او، تبرئه شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *