پشت پرده بازی نکردن مهران مدیری و رفتن غفوریان و رضویان +عکس

سریال در حاشیه 2 مدتی پیش در پی بخش اول آن از شبکه سوم سیما پخش گردید. مجموعه ای که در آن بر خلاف مجموعه‌های مشابه تولیدی مهران مدیری، از حضور وی در آن خبری نبود و همچنین بازیگرانی همچون مهران غفوریان و جواد رضویان تا انتهای کار با مجموعه همراهی نداشتند.

امیرمهدی ژوله در آخرین پست اینستاگرامی خود پس از مدت‌ها سکوت در این باره نکات جدیدی را عنوان کرده است.

امیرمهدی ژوله در آخرین پست اینستاگرامی خود نوشت: من تا الان راجع به مجموعه “در حاشیه دو” حرفی نزده بودم.

ولی الان دوس دارم بگم که ما یه سریال متوقف شده (در حاشیه یک) رو با اون حواشی تموم نشدنی داشتیم با کاراکترهایی که مردم دوست داشتن. با این توضیح که ادامه کار در بیمارستان ممکن نبود، حتی روپوش سفید پوشیدن هم امکان پذیر نبود.

چند طرح جایگزین مثل تیمارستان و خانه سالمندان و بنگاه اقتصادی و .. هم مورد تایید قرار نگرفت.

تنها گزینه، ادامه مسیر و فرستادن اونها به زندان و تأدیب شون بود. خب ما از اول می دونستیم که فضای تلخ و سنگینی تو زندان خواهیم داشت، از حضور خانم ها و قصه های خانوادگی محروم خواهیم بود و از همه مهمتر بزرگترین ویژگی درحاشیه یک یعنی نقادی رو نخواهیم داشت.

فشار اون توقف و طولانی شدن پروسه تولید و فضای کار که کم کم غیرهمدلانه و غیردوستانه شده بود و امیدی که به بازخوردهای مثبت ادامه کار در یک فضای جدید وجود نداشت، نتیجه ش این بود که آقای مدیری از ابتدای کار بازی نکرد، آقای رادش از قسمت پانزدهم از کار جدا شد. آقای غفوریان و رضویان هم تا قسمت بیست و دوم در کار موندن.

طبیعتا ما به عنوان گروه نویسندگان بیش از همه و پیش از همه تمایلی برای نوشتن “درحاشیه دو” در این فضا و با این شرایط نداشتیم. ولی تعهد سنگینی برای ادامه کار روی دوش تهیه کننده بود. پس ما یا علی گفتیم و با همه چیزهایی که داشتیم و چیزهایی که نداشتیم وسط میدون اومدیم. قصه ها و بچه قصه ها و روابطی رو درست کردیم، چندین بار داستان رو بر اساس نبودن یا رفتن بازیگرها بازنویسی کردیم، نه برای اینکه مثل درحاشیه یک سر و صدا کنیم و بترکونیم، فقط به این امید که این تعهد رو آبرومندانه به انجام برسونیم.


جام نيوز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.