شهاب حسینی معلم ریاضی شد

انی فیلم: فیلم سینمایی «امتحان نهایی» به کارگردانی عادل یراقی و تهیه کنندگی مصطفی شایسته در حال حاضر در مرحله فنی قرار دارد و بزودی وارد مرحله صداگذاری و ساخت موسیقی خواهد شد.

فیلمبرداری این فیلم اواخر دی ماه سال گذشته در سکوت کامل خبری در تهران آغاز شد و تا آخرین روز سال نیز ادامه داشت. با این حال تدوین این فیلم به تازگی توسط عادل یراقی به پایان رسیده و سازندگان این روزها مشغول مذاکره با چند صداگذار و آهنگساز هستند.

شهاب حسینی معلم ریاضی شد

طبق شنیده های خبرنگار ما، وضعیت اکران «امتحان نهایی» هنوز مشخص نیست و این احتمال نیز وجود دارد که فیلم در جشنواره فیلم فجر امسال به نمایش درآید. پخش فیلم جدید یراقی را هدایت فیلم برعهده گرفته است.

شهاب حسینی در این فیلم در نقش یک معلم ریاضی مقابل دوربین رفته است. این معلم برای تدریس درس ریاضی به یک پسر بچه به خانه آنها رفت و آمد دارد و همین امر باعث آشنایی او با مادر بچه می شود. این آشنایی در نهایت باعث رقم خوردن اتفاقاتی می شود که سوژه اصلی فیلم را تشکیل می دهد. لیلا زارع دیگر بازیگر اصلی پروژه نقش مادر پسر بچه را ایفا می کند. سایر بازیگران فیلم نیز شناخته شده نیستند.

طرح اولیه فیلمنامه «امتحان نهایی» برای عباس کیارستمی است. نویسندگی فیلمنامه نیز برعهده عباس کیارستمی و عادل یراقی بوده است. کیارستمی و یراقی پیش از این در فیلم سینمایی «آشنایی با لیلا» نیز تجربه نویسندگی مشترک را داشته اند.

فیلمی که توسط عادل یراقی کارگردانی شد و لیلا حاتمی ایفاگر نقش اصلی آن بود. این فیلم اوایل زمستان سال گذشته در گروه هنر و تجربه به نمایش عمومی درآمد. سایر عوامل اصلی «امتحان نهایی» عبارتند از: مدیر فیلمبرداری: حسین جعفریان، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: بهرام صحیحی.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.