پاپوش برای مجری صدا و سیما

مائده حجاری آشپز زن صداوسیما: برایم پاپوش درست کردند

به گزارش یک پارس به نقل از جام نیوز، در روزهای گذشته جنجالی در رسانه های خبری شکل گرفت که حکایت از نظر هتاکانه یک کارشناس آشپزی در رابطه با خبر شهادت سردار همدانی می داد. نظری که در صفحه اینستاگرام یک عکاس درج شده بود و خیلی زود تبدیل به خبری داغ در سطح رسانه ها شد.

اصل ماجرا چه بود؟ فردی حساب کاربری به نام “مائده حجاری” در اینستاگرام باز می کند و افراد بسیاری نیز صفحه وی را دنبال می کنند. این فرد گاها در صفحات دیگران نیز با سوءاستفاده از نام این مجری تلویزیون اقدام به نظردادن می کند و دست بر قضا یکی از این نظرات باعث خشم بسیاری از کاربران می شود.

خبر این هتاکی! به رسانه های جمعی درز می کند و در کمتر از سه روز مصاحبه هایی انجام می شود و این کارشناس اخراج و ممنوع التصویر می شود. نظر مربوطه در آن صفحه پاک شد و صفحه منتسب به این آشپز نیز از دسترس خارج شد. بعد از دو روز مجددا تصاویری از سردار همدانی در همان صفحه منتشر شد و معذرت خواهی از خانواده شهید و مردم صورت گرفت.

در این بین نیز کسی به خود زحمتی نداد تا چند و چون ماجرا را از زبان این شخص به ظاهر هتاک بپرسد!

اما “مائده حجاری” در صفحه اصلی اینستاگرام خود ضمن تعجب از این اتفاق نوشت: دیروز با صدای زنگ تلفن از خواب پریدم. یکی از دوستانم گفت برو ببین چه اتفاقی در اینستاگرامت افتاده است.

صفحه که باز شد خشکم زد. عده ای غوغاسالار و هتاک به جرم توهین، برایم پاپوش درست کرده و به صفحه ام هجوم آورده و یک مشت دروغ و اکاذیب را به من نسبت داده بودند. البته قبلا هم به صورت پرادکنده این هتاکی را دیده بودم ولی این بار پای رسانه ها هم وسط کشیده و حتی خبرگزاری ها هم که موظف اند اخبار مستند به اطلاع مردم برسانند به این تقلید کورکورانه دامن زندند.

به صورت خیالی مرا کارمند صداوسیما فرض کرده و به صورت خیالی هم اقدام به اخراج کرده اند در حالیکه من هرگز کارمند یا کارشناس صداوسیما نبوده ام این خبر کذب را انتشار داده اند!!!!

من به خدا واگذارتان می کنم و تصفیه حساب ما در روز قیامت.

شهدا ضامن بقای این کشورند و توهین به آن شهید و توهین به خودم را در این روزها نمی بخشم

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.