رامبد جوان به حاشیه هایش پاسخ داد

رامبد جوان واکنش رامبد جوان به تسلیت نگفتن محرم

رامبد جوان به حاشیه‌هایی که بعد از اتمام پخش برنامه‌ی «خندوانه» برای او و تیم خندوانه پیش آمده بود واکنش نشان داد.

رامبد جوان بعد از اتمام فصل دوم خندوانه درباره‌ی مسایل مختلفی دچار حاشیه شد. مسایلی مانند اینکه چرا رامبد شروع ماه محرم را در صفحه‌اش تسلیت نگفته تا حاشیه‌های مالی پیرامون کمپین جمع‌آوری امضا برای فاجعه‌ی منا.

جوان شب گذشته با انتشار پستی به همه‌ی این مسائل پاسخ داد.

او در ابتدای این متن ماه محرم و عزاداری‌ها را تسلیت گفت و خطاب به کسانی که درباره‌ی تسلیت نگفتن او اعتراض داشتند، این‌طور نوشت:

« رفقا سلام.

بابت فرا رسيدن ايام سوگوارى به همتون تسليت مى گم.

الان اونايى كه هى ايراد مى گيرن چرا تسليت نمى گم آروم و راضى شدن؟؟ الان منو ادب كردن؟

قبلا عرض كردم با شروع ماه محرم آرامشمون بيشتر بشه و بيشتر به مردونگى و به حق بودن و به حق موندن فكر كنيم و خيلى چيزا ياد بگيريم. اين لحن و ادبيات منه براى ورود به ايامى كه براى هممون پراز معنى و عمق و تزكيه است.»

رامبد جوان در بخش دیگری از این نوشته از مسائل حاشیه‌ای کمپین جمع‌آوری امضا و تبلیغی که او در صفحه‌اش برای این کمپین انجام داده بود، گله کرد:

« واقعاً رفقا بعضى وقتا از تماشا كردن مطالبى كه يه تعدادى مى ذارن حالم خيلي بد مى شه مثل كمپين يك ميليون امضا درباره ى فاجعه منا كه به سازمان ملل تحويل داده بشه.كه گفتن من چقدر پول گرفتم كه توى صفحم دارم تشويق مى كنم به جمع كردن امضا!؟ آخه پولِ چى بگيرم؟ از كى بگيرم؟ واسه چى بگيرم؟ یا نکاتی به همین بی‌اساسی درباره‌ی خندوانه»

جوان این متن را با توصیه‌ای اخلاقی درباره‌ی ماه محرم به پایان رسانده است :

«بيايم در اين شبها به جاى معلم اخلاق شدن و دست آدمهاى شارلاتانى مثل من رو برملا كردن، به عمق وجود خودمون بريم و سعى كنيم كمى از تلخيها و تيرگيهاى روحمون رو با ياد سالار شهيدان كم كنيم.

در ضمن مخلص تك تك شمايى كه ماه و مهربونين هستم و به اونايى هم كه دلخوريم رو ابراز كردم مى گم كه برادرتونم و حق برادرى رو هم به جا مى آرم تا ابد.»

جام نیوز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.