“من و تو” ماهیت بهایی و همجنس بازانه خود را فاش کرد

من و تو به چه زبانی بگوییم ما بهایی هستیم و همجنس‌باز!

شبکه تلویزیونی فارسی زبان «من و تو» با پخش یک فیلم تبلیغاتی، صراحتا ماهیت بهایی و همجنس بازانه خود را به نمایش گذاشت.

به گزارش یک پارس به نقل از جام نیوز، این تلویزیون طرف قرار داد با تلویزیون 10 رژیم صهیونیستی، در فیلم تبلیغاتی خود، گرایش فکری و محورهای برنامه‌های خود را معرفی می‌کند و در کنار کلمات و تصاویر، ماهیت بهایی و همجنس بازانه اش را برملا می‌سازد.

چندی پیش «رها اعتمادی» مجری و تهیه‌کننده من و تو» و برادرزاده آشپز کاخ نیاوران، به جرم تجاوز به پسربچه‌ای 11 ساله در انگلیس بازداشت شد» و امید خلیلی تجریشی «هوادار منافقین و از دیگر مجریان شبکه  یاد شده، با «تیام بصیر» تهیه‌کننده برنامه «بفرمایید شام» با حمایت قانون ازدواج همجنس بازان انگلیس، رسما ازدواج کرد!
تاکنون چند مجری زن شبکه  من و تو، به دلیل رفتار غیرانسانی همکاران مرد و مدیران سابق خود، از شبکه جدا شده اند. یکی از این افراد «پریسا سحر خیز»نام داشت که در صفحه فیس بوک خود دست به افشاگری زد.
همچنین یکی دیگر از مجریان قربانی هوس های گردانندگان من و تو ،» طناز خامه» مجری «اتاق خبر» است که مدتها از ترس متجاوزان، متواری بود.
جالب است بدانید این شبکه، اخبار شهادت مدافعان حرم را با اشتیاق و به سرعت پوشش می‌دهد و در مناسبت‌های دینی و بویژه تاسوعا و عاشورای امسال، برای توهین به ارزشهای الهی و باورهای مقدس مردم ایران، اقدام به پخش برنامه‌های مفرح می‌کند!

برخی از خبرنگاران روزنامه‌های زنجیره‌ای، اطلاعات و شماره تلفن‌های مقامات و سیاسیون فعال در ایران را در اختیار عوامل بی‌بی سی و من و تو می‌گذارند. برخی از کارکنان درجه چندم من و تو مثل «سام غفارزاده»، سالومه سیدنیا» و… قبلا در روزنامه‌های زنجیره‌ای مانند «زن» متعلق به فائزه هاشمی و «شرق» با سردبیری «محمد قوچانی» و…کار می‌کردند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.