بلاتكليفى كلاه قرمزى در سال ٩٥ !

مدیركل امور نمایش سیما گفت: برای نوروز امسال طرح پنج سریال در دست بررسی است كه از جمله آنها می توانم به “فروشگاه بزرگ”، “ویلا” و “زعفرانی” اشاره كنم.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، محمودرضا تخشید در حاشیه بازدید از سریال پشت بام تهران و در جمع خبرنگاران درباره سریالهای تلویزیون در نوروز 95 گفت: طرح پنج سریال نوروزی به دست ما رسیده كه مراحل نگارش را سپری می كنند.

وی گفت :سریال نوروزی شبكه دو به نام «زعفرانی» به تهیه كنندگی ایرج محمدی و نویسندگی حامد محمدی و سریال «ویلا» به كارگردانی و نویسندگی مرضیه برومند و تهیه كنندگی مهران مهام برای شبكه سه ساخته خواهد شد و برای شبكه یك نیز در حال صحبت با محمدحسین لطیفی هستیم .نام فعلی سریال او «فروشگاه بزرگ» است،اما ممكن است تغییر كند.

وی ادامه داد: طرح دیگری هم برای سریال نوروزی را علیرضا بذرافشان نویسنده و كارگردان به مركز سیما فیلم ارائه كرده است.

تخشید درباره محتوای سریال های نوروزی بیان داشت: همگی این سریال ها درونمایه طنز دارند.

وی درباره سریال «پشت بام تهران» نیز گفت:پشت بام تهران سریالی اجتماعی است و با توجه به آثار قبلی سعید نعمت اله داستانی خانواده محور و جذابی دارد و به برخی موارد مهم از جمله اعتیاد، روابط بین والدین و بچه ها می پردازد.

وی ادامه داد: این سریال تهیه كننده كارگردان و بازیگران خوبی نیز دارد و قرار است در زمستان پخش شود.

وی در پاسخ به سوال دیگر خبرنگاران درباره پخش مجموعه كلاه قرمزی نیز گفت: هنوز هیچ چیز درباره تولید و پخش كلاه قرمزی مشخص نیست و تصمیمی گرفته نشده است. اگر طرح خوبی از سمت سازندگان این مجموعه به ما ارائه شود قبول می كنیم.

تخشید درباره تولید سریال سرزمین كهن نیز اظهار داشت: تولید مرحله یك و دو این سریال كامل شده و فقط بخش سوم این سریال تولید نشده است و در حال حاضر در مرحله پیش تولید آن هستیم و امیدواریم تا سه تا چهار ماه دیگر ضبط مرحله شوم آن آغاز شود .

وی ادامه داد: این سریال اصلاحات زیادی نداشت و فقط نام فامیلی یكی از كاراكترها مشكل ساز شده بود كه كافی است این نام را تغییر دهیم و اصلاحات در حد ریشه ای نیست و بیشتر روی اسامی بود و حتی قراز نیست كلیت سریال دوبله شود و بیشتر سعی در رفع سو تفاهم های ایجاد شده داریم.

تخشید درباره سریال درحاشیه به كارگردانی مهران مدیری نیز بیان داشت: در حاشیه هم در حال تولید است و قرار است تا بعد از ایام محرم و صفر پخش شود.

  1. مدیر گروه فیلم و سریال سیما درباره سریال نفس گرم نیز گفت:تا الان بازخوردهای خوبی داشتیم، اوایل درمورد بازی مرجانه گلچین بحث هایی بود،اما الان دیگر به طور كامل رفع شده است.image

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.