جشن تولد نیکی کریمی و اکران فیلم “شیفت شب”

شب گذشته مراسم اکران خصوصی فیلم «شیفت شب» به کارگردانی نیکی کریمی در پردیس ملت با حضور عوامل فیلم، تعدادی از هنرمندان و مردم برگزار شد.

 

بعد از معرفی فیلم و جزئیات برنامه توسط مجری برنامه، نیکی کریمی به روی صحنه آمد و گفت: به همه دوستان و حاضرین سلام عرض می‌کنم و وقت شما را نمی‌گیرم و فقط می‌گویم که دو سال از شروع فیلمنامه تا ساخت آن طول کشید. چیز‌های زیادی را در این مسیر گذراندیم. مسائلی که باعث آزار ما شد و این موضوع را بسیاری از سینمایی‌ها می‌دانند اما چون شب افتتاح فیلم است، نمی‌خواهم بیش از این به آن بپردازم.

 

 

در ادامه برنامه بازیگران و عوامل فیلم روی صحنه آمدند و به آن‌ها هدایایی اهدا شد. رونمایی آنونس، حامیان فیلم و نمایش آن نیز در پایان برنامه اجرا شد.

 

از حاشیه‌های اکران خصوصی «شیفت شب» و همزمانی تولد نیکی کریمی و اجرای این برنامه بود که به نیکی کریمی به خاطر تولدش، هدیه‌ای اهدا شد.

 

در این مراسم هنرمندانی چون حمید فرخ‌نژاد، امیررضا دلاوری، لیلا زارع، نیکی کریمی، علی معلم، جواد نوروزبیگی، بیژن میر‌باقری، حبیب اسماعیلی، بهنوش بختیاری، امیر جدیدی، سروش صحت، امیر‌حسین آرمان و… حضور داشتند.

نیکی کریمی بازیگر و کارگردان کشورمان, ۴۴ ساله شد.

عکس و متن منتشر شده توسط نیکی کریمی را مشاهده می کنید.

***

مرا تو بی سببی نیستی … شب بارانی همگی خوش …

با تمام وجود ممنون محبت دوستان ، یاران و همراهان که از دیروز به فکرم بودند و با پیام های محبت امیزشان شادم کردند و کنارم بودند …

این به یاد بودن و این محبت بی دریغ واقعا به فکرم انداخت که انسان ها چقدر همه به هم احتیاج دارند و چقدر وجودشان به هم وابسته است …

چقدر در لحظاتی از زندگی می توانیم با یک لبخند حال همدیگر را خوب کنیم …

پس این محبت را از هم دریغ نکنیم و با اغوش باز و بدون توقع باشیم …

این چیزی است که من این دو روز از شما دیدم …

این روز های زیبای پاییزی برایتان ارامش ، قدر دانی ، لذت ، صبر ، بصیرت ، شادی درونی و در اخر سلامتی ارزومندم

nikkarimi22

باشگاه خبرنگاران/میهن فال

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.