پشت پرده دروغ اصلاح‌طلبان علیه حسینیان چیست؟

حسینیان افشای پشت پرده دروغ اصلاح‌طلبان علیه حسینیان+ عکس

یک روزنامه نگار اصلاح طلب با انتشار مطلبی پشت پرده دروغ 15 سال پیش روزنامه صبح امروز علیه رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی را افشا کرد.

به گزارش یک پارس به نقل از جام نیوز، به دنبال مطرح شدن یک شوخی حجت الاسلام حسینیان از سوی رسانه های اصلاح طلب به عنوان “تهدید به مرگ دکتر صالحی” در جلسه دیروز مجلس شورای اسلامی، تصویری از یک تیتر قدیمی روزنامه “صبح امروز” در شبکه های اجتماعی برای تخریب این نماینده مجلس منتشر می گردد.

 

روزنامه صبح امروز از تندروترین رسانه های اصلاح طلب با مدیرمسئولی سعید حجاریان منتشر می گردید که در سوابق خود موارد متعددی از توهین به مقدسات را ثبت نمود،

این روزنامه پس از ماجراهای قتل های زنجیره ای در انعکاس سخنان حجت الاسلام حسینیان در جمع طلاب مدرسه علمیه حقانی قم، دروغی را به نقل از این نماینده مجلس منتشر نمود که همواره به عنوان حربه ای برای تخریب رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی به کار گرفته می شود.

اما با گذشت بیش از 15 سال از آن ماجرا یکی از خبرنگاران سابق این روزنامه با انتشار مطلبی پرده از این دروغ بزرگ روزنامه اصلاح طلبان برداشت.

شهریار شمس مستوفی از خبرنگاران وقت اصلاح طلب و عضو فعلی شورای سردبیری روزنامه “فرصت امروز” با انتشار مطلبی در صفحه شخصی خود در یکی از شبکه های اجتماعی نوشت:

 

والله ما قاتل بودیم یا قاضی؟؟
این روزها و بعد از تهدید ‫صالحی‬ توسط ‫روح‌الله‌حسینیان‬ در مجلس به قتل؛ عکس صفحه نخست روزنامه صبح امروز 1378 با این نقل قول از حسینیان که” آخه باباجون، ما خودمان والله یک زمان قاتل بودیم” دست بدست می شود و در صفحات شبکه های اجتماعی میچرخد . سخنی که هیچگاه از دهان حسینیان خارج نشد. در سال 78 من در روزنامه صبح امروز کار میکردم نوار سخنرانی حسینیان درجمع شاگردان مدرسه حقانی در مورد کشته شدن سعید امامی در زندان به روزنامه رسید و یکی از همکاران آنرا پیاده و برای چاپ آماده کرد. پس از انتخاب این تیتر برای مطلب و چاپ آن، تکذیبه ای از حسینیان به روزنامه رسید مبنی بر اینکه این جمله را او نگفته است پس از گوش کردن دوباره نوار مشخص شد اصل جمله این بوده است: “آخه ما خودمان والله یک زمان قاضی بودیم، یک زمانی زندانبان بودیم. تاکنون صدها نفر واجبی خوردند و نمردند. ” اما به اشتباه همکار ما قاضی را قاتل شنیده بود البته اصلاحیه خبر چاپ شد اما جمله “ما خودمان والله یک زمان قاتل بودیم” برای همیشه به نام حسینیان ثبت شد.

 

 

گفتنی است این روزنامه اصلاح طلب به دلیل اصرار بر اهانت به مقدسات و توهین به امام حسین(ع)، در اردیبهشت ماه 1379 به دستور دادستان وقت توقیف گردید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.