دسته‌ها
ورزشی

تقاضای دردمندانه «عادل 2» از مردم در برنامه نود

برنامه پربیننده نود که پیشتر ثابت کرده بود توانایی کشیدن جور کم کاری‌های رسانه ملی در برخی مسائل اجتماعی را دارد، شب گذشته آیتمی پخش کرد که هرچند فوتبالی بود، اما به قدر چندین برنامه تلویزیونی درباره خواسته‌های قشری کمتر دیده شده، حرف داشت.

به گزارش «خبرنگار یک پارس به نقل از تابناک»، طرفداران پر و پا قرص برنامه نود، دوشنبه شب این هفته در حالی به تماشای برنامه محبوبشان نشستند که خبر نداشتند در یکی از آیتم‌های برنامه قرار است در نهایت بی آلایشی، سیلی بخورند و حقیقتی برایشان بیان شود که کمتر مورد توجه شان قرار می‌گیرد.

ماجرا به آیتم «تقویم نود» باز می‌گردد؛ آیتمی که در آن تاریخچه رویدادهای فوتبالی و افراد مرتبط با آن ورق می‌خورد و البته به مانند کلیت برنامه نود، توجه خاصی به دیگر رویدادهای مهم تقویم هم دارد. از یادآوری حوادث برجسته تاریخی از نوع تلخ و شیرینش گرفته تا مناسبت هایی مثل روز جهانی معلولان.

با این رویکرد، تقویم نود در حالی شروع شد که در کنار میثاقی، راوی این بخش، جوان معلولی حضور داشت. پسری خوش سخن و مطلع از اخبار و حواشی دنیای توپ گرد که در میانه پخش این آیتم مشخص شد به مناسبت روز جهانی معلولان به قاب این برنامه پیوسته و قصد دارد شمه هایی به مخاطبان پربیننده ترین برنامه تلویزیونی نشان دهد که نگاهشان عوض شود.

علی آنقدر پر انرژی و شوخ بود که به انتخاب لقب «عادل 2» برایش تبریک بگوییم؛ جوانی که هم درباره حوادث سالهای دور و نزدیک فوتبال آگاهی داشت، هم به شکل ظریفی نسبت به برخی نابسامانی های پیرامون این ورزش در کشورمان گلایه می‌کرد و هم اینقدر سیاست سرش می‌شد که مثل همه گوینده های ورزشی رسانه ملی در مقابل سوال «آبی هستی یا قرمز؟»، جواب دیپلماتیک دهد تا از گزند اتهامات طرفداران دو آتشه سرخابی ها در امان بماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *