حمله مایلی کهن به کروش و عادل فردوسی‌پور

محمد مایلی کهن در بدو ورودش به ایران دوباره به کارلوس کروش حمله کرد.

مدیر فنی تیم ملی امید ایران كه همراه با این تیم به اردوی تركیه رفته بود، در بدو ورودش به ایران در مورد این اردو گفت: ما یكی دو مشكل داشتیم. از جمله مصدومیت یكی دو بازیكن كه همراهمان بودند ولی مصدومیتشان برطرف شد. منصوریان این بار كم لطفی كرد. انتظارم از او بالاتر بود. از او انتظار داشتم مثل دوره‌های قبل همكاری كند.
مایلی كهن حمله ای هم به كارلوس كروش كرد و در پاسخ به این سوال كه آیا با برگزاری یك جلسه، مشكل او و كروش از بین می‌رود؟ گفت: ما اصطكاكی نداشتیم. همیشه پاسخگو بوده‌ایم. كشور و مردم مان را بیشتر از خیلی‌های دیگر دوست داریم. وقتی قرار است این همه هزینه كنیم باید به بندهای قرارداد هم عمل شود. هر دفعه یك سناریو می چینند و ما بدهكار می شویم و كروش طلبكار. او ماهی 500 میلیون تومان حقوق می‌گیرد و تا جایی كه من می‌دانم كلا یك و نیم ما می‌تواند مرخصی برود نه 8 ماه.
او درباره انتقادی كه كاشانی از كروش در برنامه نود كرد گفت: این انتقاد درست است. البته عادل خان می‌تواند هر گاه كه خواست برنامه خودش را هدایت كند. اجازه نمی‌دهد دیگران از حق و حقوق خودشان دفاع كنند. او گفته كه من عناد دارم. می‌داند عناد یعنی چه؟ این زمینه تخصصی من است نه فردوسی‌پور. من بیش از 40 سال در كلیه ورزش‌ها بوده ام و مراحلش را طی كرده ام. پس من می‌توانم نظر بدهم. می‌گویند كمپ تیم ملی خوب نیست. خواهش می كنم اكثر اردوهای تیم ملی بزرگسالان را بروید و ببینید. چرا چند بار به آفریقای جنوبی رفته ایم؟ آیا زمین‌های آنجا بهتر از زمین های ماست؟
مایلی كهن در پاسخ به این سوال كه آیا بهتر نیست مشابه كلاس‌های دروازه بانی كه دن گاسپار برگزار كرده بود را كروش هم برگزار كند گفت: نه. كلاس دن گاسپار را هم به خاطر من گذاشتند. چون گفته بودم گاسپار دروازه بان نبوده و كارش این نیست. كروش خودش دروازه بان بوده. یكی از مهم ترین فاكتورهای یك دروازه بان به قدش است ولی گاسپار این فاكتور را ندارد. تا جایی كه من می دانم گاسپار یك معلم ساده در آمریكا است و 4-5 بلیت فرست كلاس از پول مملكت ما می‌گیرد.

خبرآنلاین

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.