توضیحات وکیل مکانی در مورد لو رفتن عکس ها و دلیل بازداشت سوشا

بهنام علی محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی یک پارس، در خصوص اتفاقات روی داده برای سوشا مکانی دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: متأسفانه ناخواسته این پرونده با چنین شکلی مطرح شد و ما تا روز چهارشنبه تنها منتظر نتایج تحقیقات می‌مانیم.

وی با بیان اینکه به احتمال زیاد روز چهارشنبه نتایج تحقیقات مشخص می‌شود، گفت: ما مستندات خود را ارائه کردیم و پلیس فتا نیز در حال پیگیری موضوع است.

وکیل سوشا مکانی با بیان اینکه پرونده موکل خود در شعبه 12 بازپرسی و در اختیار بازپرس حسن‌زاده قرار دارد، گفت: متأسفانه امروز آقای حسن‌زاده در مرخصی بودند و اگر ایشان حضور داشتند قطعاً کار سوشا به زندان اوین نمی‌کشید.

علی‌محمدی گفت: من دیروز ظهر دست سوشا را گرفتم و باهم به دادسرا رفتیم، متاسفانه پرونده قطوری برای وی درست شده؛ پس از حضور ما آقای حسن‌زاده دلایل و مدارکی را از ناجا خواست و آنها نیز مدارک را ارائه دادند که نشان داد موکل من بیگناه است اما متاسفانه امروز در غیاب بازپرس حسن‌زاده آقای قاسم‌زاده که سابقه بازداشت موقت سیاسی (مدیرعامل سابق پرسپولیس) را دارد پیگیر پرونده موکل من شد.

وی گفت: در این اتفاق 3 نفر نقش دارند که یکی از آنها یک هکر جوان بوده که تلگرام سوشا را هک کرده و 2 نفر دیگر که اقدام به انتشار اطلاعات شخصی موکل من کرده بودند.

وی در خصوص فیلمی که از سوشا مکانی در یک مهمانی منتشر شده است، گفت: من این فیلم را ندیدم اما اصلاً چیزی در مورد فیلم در پرونده سوشا مطرح نشده است.

علی‌محمدی با ابراز گلایه از اینکه باشگاه پرسپولیس هیچ حمایتی از مکانی نداشته است، گفت: سال‌ها پیش آقای پروین به دلیل یک اتفاقی که باعث شده بود چند نفر از بچه‌ها گرفتار شوند پای برهنه با 4 سند به کلانتری رفت و بچه‌ها را آزاد کرد.

وکیل سوشا مکانی با اشاره به اینکه به قرار بازداشت موقت اعتراض کرده است، گفت: الان اعتراض ما خیلی تاثیری ندارد چرا که باید منتظر نتیجه تحقیقات از سوی پلیس فتا باشیم.

این وکیل دادگستری با بیان اینکه پرونده به شعبه 12 دادگاه کارکنان دولت ارجاع داده شده است، گفت: متاسفانه موضوعی مطرح شده مبنی بر اینکه سوشا شاکی خصوصی داشته است، من این موضوع را به شدت تکذیب می‌کنم و با قاطعیت می‌گویم عکس‌هایی که منتشر شده مربوط به موکل من نیست.

وکیل سوشا مکانی گفت: هنوز خبر بازداشت سوشا تائید نشده بود اما در باشگاه با بیرانوند در حال مذاکره بودند؛ معنای این حرکت چیست؟ آقای کاشانی پس از این اتفاق صحبت‌هایی کردند که من تنها می‌توانم برای ایشان ابراز تأسف کنم.

وی ادامه داد: بخشی از عکس‌ها خانوادگی و مربوط به نامزد سوشا مکانی بود که پدر نامزدش آمد و شهادت داد مابقی عکس‌ها هم مربوط به موکل من نیست اما آنها را به وی منتسب کردند.

علی ‌محمدی خاطرنشان کرد: متاسفانه جو عمومی به گونه‌ای شد که سوشا را روانه اوین کرد. در هر صورت تا نتیجه تحقیقات پلیس فتا نیاید تکلیف سوشا مشخص نمی‌شود.

وکیل مکانی گفت: در حق موکل من ظلم و اجحاف شده و اگر نتیجه تحقیقات به ضرر سوشا باشد وی همچنان در بازداشت موقت می‌ماند در غیر این صورت آزاد خواهد شد.

این وکیل دادگستری گفت: یکی از شانس‌های بزرگ ما در این پرونده این بود که بازپرس حسن‌زاده مسئولیت پرونده را بر عهده گرفت و اگر قرار بود آقای قاسم‌زاده مسئول پرونده باشد سوشا حداقل یک ماه بازداشت موقت می‌شد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.