دل پر حاجی از ظریف و عادل و BBC

مدیر فنی تیم امید ایران گفت: ظریف و جان کری هر شب به یکدیگر شب بخیر می گویند آن موقع مصاحبه من با BBC بد است؟!
دل پر حاجی از ظریف و عادل و BBC

یک پارس:  محمد مایلی کهن در مورد اینکه پولی بابت قرارداد 150 میلیون تومانی اش با تیم امید دریافت کرده یا نه گفت: خیر هنوز پولی بابت این قرارداد به من پرداخت نشده است.

وی در مورد اینکه ظاهرا کمیته اخلاق قرار بوده به مصاحبه او با BBC فارسی رسیدگی کند گفت: این مساله را از کسانی بپرسید که آن را بیان کرده اند. من 31سال در بخش های مختلف ورزش مدیریت کرده ام از اداره ورزش شمیران گرفته تا اداره ورزش شهر ری، من معاون اداره کل ورزش تهران هم بوده ام و می دانم که با چه رسانه ای صحبت کنم  چه بگویم. ضمن اینکه ظریف و جان کری هر شب بهم دیگر شب بخیر می گویند آن موقع صحبت من با BBC بد است؟! BBC دشمن شده و لابد CNN و سایر رسانه ها رفیق فابریک هستند؟!

مایلی کهن تصریح کرد: خود آقا فرمودند حتی کسی که به نظام اعتقاد ندارد بیاید و رای بدهد حالا مصاحبه من با BBC  دغدغه دوستان شده است؟!

مدیرفنی تیم امید در مورد جنگ روانی که عربستان علیه فوتبال ایران در آسیا به راه انداخته، گفت: همیشه می گویند سیاست نباید در فوتبال دخالت کند. خاکپور هم در قطر وقتی خبرنگاران قطری گفتند جنگی بین تیم شما و قطر در خواهد گرفت گفت فوتبال جنگ نیست. اصلا المپیک زمانی بنا شد که به اندازه کافی جنگ و خونریزی در دنیا وجود داشت و آدم ها کشته می شدند. حرف های خاکپور با استقبال خبرنگاران ژاپنی مواجه شد.

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: زمانی وقتی من به داور اعتراض کردم همه به من انتقاد کردند که انتقادها هم درست بود اما وقتی سرمربی تیم ملی شدم جام اخلاق هم گرفتیم با این حال انگار ارزش ها تغییر کرده چون وقتی کی روش آن حرکت زشت را مقابل مربی کره انجام داد نماد تعصب ایرانی شد ولی اگر من چنین رفتاری می کردم من را دار می زدند! کفاشیان می گوید کی روش از ایرانی ها ایرانی تر است. اگر این حرکت زشت نماد ایرانی است پس حتما من اصلا ایرانی نیستم و  ضد ایرانی هستم. آن حرکت کی روش فرهنگ چند هزار ساله ایران و ایرانی را زیر سوال برد.

مایلی کهن تصریح کرد: زمانی که تیم ملی بامن به عربستان باخت با چشمانی اشکبار به عربستانی ها تبریک گفتیم و من به بازیکنان گفتم که عیبی ندارد فوتبال همین است و بروید به عربستان تبریک بگویید همه ما با چشمان اشکبار این کار را کردیم. این ورزش است نباید با سیاست آن را قاطی کرد. اکنون خیلی ها می خواهند مربی با شخصیتی مثل خاکپور را ذبح کنند در حالیکه تیم امید در اینچئون با وینگادا ناکام مطلق بود. آن تیم مال کی روش هم بود. آیا آن تیم خوب نتیجه گرفت؟ خوب بازی کرد؟ در اخلاق هم که مناسب  نبود. انگار یک سوپر مافیا وجود دارد که می خواهد برخی آدم ها را نابود کند. من که ذبح شده هستم و مشکلی ندارم ولی می خواهند خاکپور را هم سر ببرند.

وی افزود: البته ریشه و تیشه دست آدم های مافیایی نیست اگر بود اکنون استخوان هایم هم پودر شده بود. بدون اجازه خودش برگی از درخت نمی افتد. البته تیم امید هم حریفان ناجوانمردی داشت. من نمی گویم کادرفنی امید اشتباه نداشت ما اشتباه هم داشتیم. با این حال از جناب سرافراز مدیر کل محترم صدا وسیما می خواهم که به من فرصت صحبت کردن در رسانه ملی را بدهد.

مایلی کهن با اشاره به برنامه نود گفت: فساد فقط گرفتن پول نیست. من هم قبول دارم که فردوسی پور یا  همان کی روشی پور پول نمی گیرد اما وقتی فردی ذهن یک جامعه را خراب می کند فسادش بیشتر از پول گرفتن نیست؟! تیم ملی فوتبال علی اصغری بازی می کند و بعد می گویند کی‌روش برند است. ایشان در آنسوی آب ها برند است. در 5 سالی که در فوتبال ما بوده چه کار کرده است؟ کدام بازیکن را به فوتبال ایران اضافه کرده است؟ کدام بازیکن در زمان ایشان لژیونر شده و ترانسفر شده است؟ ماهی 700 میلیون تومان دستمزد می گیرد البته در سال هم که بیشتر از سه چهار ماه در ایران حضور ندارد اگر اینجوری بخواهیم حساب کنیم شاید ماهیانه دو میلیارد تومان دستمزدش شود.

وی افزود: تیم ملی در جام ملت ها به عراق می بازد و مثل سرداران فاتح از آنها استقبال می کنند. در برنامه نود هم شنیده ام که فردوسی پور با چراغپور جر و بحث کرده چون فردوسی پور فکر می کرده چراغپور مخالف تیم امید است و از او مصاحبه ای شنیده بوده که گفته دانش فنی این تیم کم بود که ظاهرا منظورش بازیکنان تیم امید بوده و در برنامه نود هم می گوید تیم امید مدرن بازی کرد و همین مساله باعث ناراحتی فردوسی پور شده بود.

منبع: فارس

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.