بمب پرسپولیسی ها در آستانه انفجار

پرسپولیسی ها در آستانه انفجار یک بمب خبری هستند. باشگاه پرسپولیس از همین حالا به فكر تمدید قرارداد بازیكنان خود هم هست. آن‌ها علاوه بر اینكه مذاكره با برانكو را آغاز كرده اند، با بازیكنان هم مذاكراتی داشته اند تا قرارداد آن‌ها را تمدید كنند.

اولین بازیكنی كه مدیران باشگاه به سراغ او رفته اند، مهدی طارمی است. طارمی در حال حاضر با ۱۲ گل بهترین گلزن لیگ برتر پانزدهم است و شانس زیادی هم برای آقای گلی دارد. او پارسال از لیگ كویت پیشنهاد یك و نیم میلیون دلاری داشت اما در نهایت ترجیح داد یك فصل دیگر هم در پرسپولیس بماند.

در حالیکه اخیرا پیشنهادهای خوبی برای طارمی از سوئد و ترکیه رسیده است اما خبر از باشگاه پرسپولیس خبر می رسد که قرارداد این بازیکن تا جام جهانی ۲۰۱۸ تمدید خواهد شد. چنین اتفاقی می‌تواند بمب خبری سرخپوشان در این روزها باشد.

جالب است بدانید این موضوع یکی از شرط های جدید برانکو ایوانکوویچ برای تمدید قرارداد با پرسپولیسی ها نیز هست. بر این اساس سرمربی کروات در مذاکراتش با مسئولان پرسپولیس گفته در صورتی به حضورش در این تیم ادامه می دهد که موفق شوند قرارداد طارمی را تمدید کنند.

سرمربی كروات حالا جایگاهی متفاوت نسبت به چند ماه گذشته پیدا كرده است. چند ماه قبل جلسات مسئولان پرسپولیس به گونه ای بود که از نتایج تیم او انتقاد می كردند و می‌خواستند برانكو را اخراج كنند، اما حالا وضعیت عوض شده و كار به جایی رسیده كه باشگاه از همین حالا مذاكرات برای تمدید قرارداد برانكو را آغاز كرده است.

برانكو هم البته حالا می‌داند كه می‌تواند خواسته های بیشتری برای ماندن در پرسپولیس داشته باشد. شرط ماندن طارمی در پرسپولیس نیز در همین راستا است.

طارمی یكی از كلیدی ترین مهره های برانكو در این تیم است و نه تنها برانكو، بلكه هر مربی دیگری هدایت پرسپولیس را برعهده داشته باشد دوست دارد كه این بازیكن در تیم بماند.

جام نيوز

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در ورزشی

یک دیدگاه

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.