تازه ترین حرف های جنجالی اشکان دژاگه

اشکان دژاگه؛ چهره دوست داشتنی فوتبال ایران. او که می دانیم چه مسیر سختی طی کرد تا به تیم ملی ایران برسد. شاید خیلی ها از اتفاقات پشت پرده خبر نداشته باشیم، از اینکه اشکان چه سختی هایی کشید و کروش چه قصه ها خورد.

سرمربی تیم ملی ایران، بعد از مدت ها دست به افشاگری بزرگی زد و گفت، بعضی ها در آن زمان برای حضور اشکان و رضا قوچان نژاد در تیم ملی مشکلاتی به وجود آورند. او حرفی کلیدی زد؛ شبیه به یک پیغام که رسانه ها به دنبال واقعیت بروند. چه موانعی برای حضور اشکان در تیم ملی تراشیدند؟ برای اینکه یکی از بهترین های بوندسلیگا، پیراهن کشورش را به تن کند.

حضور اشکان در تیم ملی هم برای او افتخار بود، هم برای ایرانی ها. حداقلش این بود که او می خواست برای تیم ملی افتخار آفرینی کند ولی در این بین، کسانی بودند که انگار تفکرات سنتی شان شبیه به همان آدم هایی بود که در روزهای حضور فریدون زندی در تیم ملی می گفتند چرا باید او بیاید؟ شاید هم این اقدامات ناشی از ارتباطات پشت پرده و توافقاتی بود که صورت گرفته بود.

اشکان امروز در گفت و گوی ویژه خود با خبرورزشی بخشی از این پشت پرده ها را افشا کرد و گفت: «من نمی خواستم در این باره حرف بزنم ولی حالا که آقای کروش گفته، باید چیزهایی بگویم. متاسفانه آدم هایی مشکل درست می کردند که از بین خود ما بودند و این مسئله بیشتر برایمان سخت و غیر قابل باور بود. من یک روز ناامید شدم و فکر کردم دیگر نمی توانم به تیم ملی بیایم چون مدام کار عقب می افتاد.»
خبرآنلاين

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.