حاشیه‌های بازی استقلال – نفت تهران

دروازه‌بان ملی‌پوش نفت تهران ظاهرا به دلیل سرپیچی از دستور علیرضا منصوریان از لیست 18 نفره تیمش خط خورد.

به گزارش ایسنا، حدود هفت هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی حاضر شده‌اند و بازی استقلال و نفت تهران را از نزدیک می‌بینند.

پیش از شروع بازی، علیرضا بیرانوند از لیست 18 نفره نفت تهران خط خورد. ظاهرا این دروازه‌بان ملی‌پوش بعد از اینکه فهمید در 11 نفر اصلی نفت حضور ندارد از دستور منصوریان جهت گرم کردن با وحید شیخ ویسی سرپیچی کرده و همین مسئله باعث شده تا سرمربی نفت تهران او را از لیست 18 نفره تیمش خط بزند و احمد گوهری را جایگزین او کند.

از نکات جالب پیش از دیدار استقلال و نفت می‌توان به تشویق شدید منصوریان از سوی 7 هزار تماشاگر استقلالی حاضر در ورزشگاه اشاره کرد. منصوریان خیلی بیشتر از پرویز مظلومی مورد استقبال هواداران استقلال قرار گرفت. البته دقایقی بعد تماشاگران استقلال تشویق‌شان را به سمت مظلومی هدایت کردند و این مربی را به شدت مورد تشویق قرار دادند.

بعد از حضور تیم نفت روی نیمکت این تیم پرویز مظلومی به همراه پورحیدری و سایر اعضای کادر فنی استقلال به سمت نیمکت نفت رفتند و با منصوریان خوش و بش گرمی را انجام دادند. بعد از آن‌ها امین حاج محمدی، عمران‌زاده، خسرو حیدری، وحید طالبلو، جابر انصاری، میلاد فخرالدینی و مهدی رحمتی به سمت منصوریان رفتند و او را در آغوش کشیدند. البته حنیف عمران‌زاده زمانی که منصوریان را بغل کرد اورا از روی زمین بلند کرد.

روی نیمکت استقلال حسین تراب‌پور مربی دروازه‌بانان این تیم حضور ندارد و به جای او فرزاد مجیدی روی نیمکت آبی‌ها نشسته است.

بنری از سوی تماشاگران استقلال در ورزشگاه آزادی دیده می‌شود که روی آن 8 بار عدد 8 نوشته شده و به این وسیله آن‌ها معتقدند که پرسپولیس یک بار با نتیجه 8 بر صفر شکست خوردند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.