سوتی عجیب جواد خیابانی در دیدار بارسا و اتلتیکو

شب گذشته دیدار تیم های بارسلونا و اتلتیکومادرید در نیوکمپ برگزار شد و تیم میزبان موفق شد حریف سرسختش را 2 بر یک شکست دهد تا همه نگاه ها به دیدار برگشت دو تیم در ویسنته کالدرون دوخته شود.

جواد خیابانی گزارشگر این بازی بود که باز هم ردپایی از خود در گزارش این بازی بر جای گذاشت.

وقتی بازی یک – یک بود وی گفت: «اتلتیکو مادرید حالا می تواند جکسون مارتینز را به زمین بفرستد.» این صحبت در حالی مطرح شد که مارتینز ژانویه راهی گوانگژوی چین شد.

از آنجایی که مبلغ این انتقال 42 میلیون یورو بود و رکورد نقل و انتقالات در آسیا را شکست، خبر آن در بیشتر رسانه های ورزشی منتشر شد و کمتر هوادار پیگیر اخبار فوتبالی بود که در بهمن ماه این خبر را نشنیده باشد، هر چند سه روز پس از آن بار دیگر این رکورد جا به جا شد.

این اشتباه از سوی گزارشگران سیما وقتی عجیب تر می نماید که در برنامه آقای گزارشگر که از شبکه 3 پخش می شود آنها از جوانانی که تجربه گزارشگری ندارند انتظار دارند دیداری که هیچ پیش زمینه ای از آن ندارند به بهترین نحو گزارش کنند و اسامی بازیکنان دو تیم در حد فرایبورگ را از حفظ بگویند.

آن وقت خود گزارشگران سیما، با اینکه از چند روز قبل می دانند کدام بازی را قرار است گزارش کنند و می توانند اطلاعات بازی را از اینترنت بگیرند، در ارائه ساده ترین آمارها عاجز هستند.

فوتبال ايران پارس

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.