ایرانی‌ها در تالار افتخارات مونیخ +عکس

بایرن مونیخ به عنوان پرافتخارترین باشگاه آلمانی طرفداران بسیار زیادی در سطح جهان دارد و همواره اخبار و اتفاقات پیرامون این باشگاه بازتاب گسترده ای در رسانه ها پیدا می کند. این باشگاه برای این که بتواند یکی از مدعیان قهرمانی باقی بماند همواره به دنبال جذب بهترین بازیکنان جهان است که افتخار پوشیدن پیراهن سرخ این تیم به چند ستاره ایران هم رسیده است.

مدیران باشگاه برای این که بتوانند بخشی از زحمات این ستاره ها را جبران کنند در تالار افتخارات خود بخشی را اختصاص به درج تصاویر این بازیکنان داده اند که در جمع گسترده ستاره های خارجی باشگاه چهره دو ایرانی هم دیده می شود. علی دایی که با بایرن تا فینال لیگ قهرمانان اروپا پیش رفت و در گام آخر جام را به منچستر فرگوسن تقدیم کرد در کنار علی کریمی جادوگر فوتبال آسیا دو ستاره ایران هستند که تصاویرشان در تالار افتخارات بایرن باعث سربلندی تمام ایرانی ها در این باشگاه بزرگ دنیا شده است.

حالا دیگر بیشتر به رویا می‌ماند، حتماً باید سال‌ها می‌گذشت تا برسیم به این روزها و تازه بدانیم و بفهمیم علی دایی و علی کریمی چه جایگاهی در فوتبال جهان به دست آورده بودند. خلاصه اگر گذارتان به آلمان شهر مونیخ و ورزشگاه زیبای آلیانس آرنا افتاد  می‌توانید سری هم به موزه بایرن بزنید و از ایرانی بودن‌تان بیشتر لذت ببرید.

ایرانی‌ها در تالار افتخارات مونیخ +عکس

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.