مهرداد اولادی، مهاجم سابق پرسپولیس و استقلال و تیم ملی درگذشت

مهاجم سابق پرسپولیس و استقلال و تیم ملی، که در ملوان بندرانزلی عضویت دارد، امروز در بیمارستان شهدای تجریش درگذشت.

به گزارش «یک پارس»، گویا سریال عزادار شدن جامعه ورزش تمامی ندارد و بعد از چند حادثه شوکه‌کننده در سال ۹۳ که مهم‌ترینش مرگ کاپیتان جوان باشگاه پرسپولیس بود، باز هم باید شاهد اتفاقاتی از این دست باشیم.

بنا بر این گزارش، ساعتی پیش خبر رسید، مهرداد اولادی، مهاجم سابق تیم‌های استقلال و پرسپولیس که اکنون در تیم ملوان بندر انزلی بازی می‌کند، در بیمارستان شهدای تجریش جان باخت. عوامل بیمارستان شهدای تجریش، مسئولین بیمارستان این خبر را تأیید کردند. طبق اخبار رسیده، این مهاجم اهل قائمشهر کمتر از نیم ساعت پیش در گذشته است.

اولادی که پس از تعطیلات نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ بر‌تر، برای سومین بار به عضویت ملوانی‌ها درآمد و در بازی‌های اخیر برای این تیم به میدان رفت.

مهرداد اولادی، مهاجم سابق پرسپولیس و استقلال و تیم ملی درگذشت
در تماس با بیمارستان شهدای تجریش، مشخص شد، مهرداد اولادی در ساعت ۱۴:۵۶ به بیمارستان منتقل شده و تلاش پزشکان برای CPR (احیای قلبی ـ ریه) تلاش پزشکان به نتیجه نرسیده است. به گفته مسئولان بیمارستان، علت فوت ایست قلبی بوده است؛‌‌ همان چیزی که هادی نوروزی، کاپیتان پرسپولیس را هم از فوتبال ایران گرفت. در حال حاضر مسئولان بیمارستان از مردم درخواست دارند برای رعایت حال بیماران، از حضور در این مکان خودداری کنند.

مهرداد اولادی، مهاجم سابق پرسپولیس و استقلال و تیم ملی درگذشت

مهرداد اولادی متولد ۴ خرداد ۱۳۶۴ بود و ساعتی پیش در ۳۱ سالگی و در کمال ناباوری درگذشت. مهرداد اولادی در این تصویر در کنار هادی نوروزی دیده می‌شود. شاید هیچ یک از آنان تصور نمی‌کردند، مرگ در در سی سالگی سراغشان بیایید.
سایت یک پارس ، این مصیبت دردناک را به تمام اهالی ورزش و خانواده وی تسلیت می گوید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.